FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom na wsi czy w mieście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie w mieście, nie muszę słuchać plotek sąsiadów i innych ludzi..Małe miasto to jest koszmar, gorzej być nie może. Własny sąsiad pisze na Ciebie donos tylko z tego powodu, że masz lepszy samochód albo masz psa...To taki nasz kraj gdzie nie można swobodnie pomieszkać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
drabinek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już zależy od preferencji i konkretnej lokalizacji. W końcu jedna wieś może być rzut beretem od miasta, a druga wieś może się znajdować na kompletnym odludziu. Jeśli chodzi o mnie to chyba trudno byłoby zrezygnować z tych wygód miejskich - transport publiczny, dostęp do wielu usług, bliskość wielu sklepów itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balancik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Skawina

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom na mieście..Po co na wiosce się męczyć z sąsiadami ? Tylko same kłopoty. Na wieś się można wyprowadzić jakoś na starość by tam się zajmować ogródkiem i tego typu rzeczami. W mieście się mieszka jak się jest młodym bo wszystko jest na miejscu i pod ręką.
_________________
Bob!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stafik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie mieszkać poza miastem. Wszędzie daleko i generalnie jesteś uzależniony od auta, żeby się gdziekolwiek ruszyć. To nie dla mnie jak wole centrum miasta, zatłoczone ulice, hałas. Gdzie ciągle coś się dzieje i zawsze można gdzieś wyjść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, miasto czy wieś teraz każdy ma samochód więc z dojazdem problemu już nie ma, a też nie wszystkie miejscowości na wsi są odcięte od świata.Owszem rzeczywiście trzeba czasami dalej dojechać ale to nie jest już problemem. A zawsze jak chce się mieszkać w mieście można szukać mieszkań u zaufanych sprzedawców http://www.vivainvest.pl/Warszawa-Ochota
W Warszawie jest sporo nowych, interesujących mieszkań na zbyciu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokalizacja domu w mieście ma wiele zalet. Po pierwsze, w dużych miastach o wiele łatwiej o pracę. Mieszkając w takiej lokalizacji dojazdy do pracy raczej nie będą zajmowały dużo czasu. Innym atutem mieszkania w mieście jest bliskość ważnych punktów infrastruktury. Dzieci mają niedaleko do szkoły i na zajęcia dodatkowe, mamy dostęp do pełnej służby zdrowia i specjalistycznych ośrodków lekarskich, do sklepów, aptek, przystanków autobusowych ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgiewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie stawiam na miasto z kilku powodów. Po pierwsze bliskość miejsca pracy i zamieszkania, po drugie dzieci mają blisko na zajęcia dodatkowo i po trzecie bardzo subiektywne nigdy nie interesowało mnie wiejskie życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mary
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy kto co lubi. Jeżeli ktoś lubi ciszę, spokój i tzw. wiejskie klimaty oraz nie przeszkadza mu, że wszędzie będzie miał daleko to może wybrać wieś. Pewnie otoczenie takiego domu będzie piękne. Natomiast miasto to wygoda, ale też hałas i zwykle nieciekawa okolica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matenus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O gustach sie nie dyskutuje, chociaż uważam, że mieszkanie może nie na typowej wsi, ale tak 10-15km od centrum miasta jest dobre, bo mamy ciche spokoje osiedla bez korków i spalin a jak potrzeba do miasta to dojazd to jest sekunda a w korkach już później czeka się jak miastowi... Dom na wsi to też niższy koszt budowy lub zakupu i tanie koszty utrzymania
_________________
Dobre oferty domów i mieszkań http://www.ramnieruchomosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonzaj
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 14

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dom w mieście, ale na jakimś spokojnym osiedlu. Gdzie można odpocząć od zgiełku, a jednocześnie nie jest daleko, żeby gdziekolwiek się ruszyć i coś załatwić. Pozostaje jeszcze odległość od miejsca pracy, warto zwrócić na to też uwagę przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
septosanek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze względu na mojego męża też przeniosłam się na wieś. Na początku byłam zrozpaczona, nie mogłam się tam odnaleźć, ale teraz po 3 latach nie wyobrażam sobie, żebym miała mieszkać gdzie indziej. Cenię sobie tą ciszę, spokój, kontakt z naturą, z dala od codziennego zgiełku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vellon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np ja raczej wolałabym mieszkać na wsi. W mieście jak dla mnie jest za głośno. A na wsi można spokojnie usiąść przed domem i powdychać świeższe powietrze. Poza tym mam psy i nawet ze względu na nie wolałabym we wsi mieszkać. Zawsze to bliżej natury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patinson
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkałem dłuższy czas na wsi było mi tam mega dobrze no ale ciężko było o prace. Pracę znalazłem dopiero w dużym mieście i tutaj też musiałem się przeprowadzić. Przyzwyczaiłem się już do miasta ale jednak czasem tęskno do mieszkania na pięknej polskiej wsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 04, 2015 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć na weekendy mieszkanie za miastem a w tygodniu mieszkać w mieście Wink niestety tak się nie da. No ale na podstawie życia w dużym, ponad 600 tyś. mieście powiem, że mieszkałem rok w dzielnicy , w której jedyne co świadczy że to jest jeszcze miasto to znak. Zamęczał mnie czas dojazdu+korki które się zdarzały i dwie godziny zmarnowane nigdy więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rarytkowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wybieram wieś jest chyba najlepszym sposobem na odpoczęcie od tego ruchu na mieście i tłoku. Tylko jeden minus że do pracy trzeba tyle dojeżdżać i jest to sporo pieniędzy na paliwo ale jak się przyjedzie po cięzkim dniu do spokojnej wsi wynagradza wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy