FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drewniany stół do jadalni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 107

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 7:22 am    Temat postu: Drewniany stół do jadalni Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie do jadalni lepiej kupować stół drewniany, coś podobnego jak jest tutaj stoły drewniane producent czy może lepiej zdecydować się na tańszą opcję w postaci stołu z płyty mdf?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kupując sobie stół do jadalni warto jest wybrać stół na 12 osób rozkładany - https://www.batdom.pl/kp,0,409/stol-rozkladany-mini-maxi.ehtml. Dzięki temu stół złożony nie zajmuje dużo miejsca i nie zawala, natomiast po rozłożeniu można pomieścić przy nim całą rodzinę. Do tego taki stół jest wykonany z drewna więc nie tylko pieknie się prezentuje, ale również będzie bardzo solidny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto abyś jednocześnie odwiedził ofertę sklepu meblowego Edinos w którym będziecie mogli znaleźć szeroką gamę propozycji w zakresie mebli do swojego domu/mieszkania. Jeśli szukacie dodatkowego stoły barowego to warto odwiedzić https://www.edinos.pl/stoly-barowe gdzie jest ich całkiem sporo. Do tego możecie liczyć na rzetelne wsparcie obsługi klienta i też wyłącznie najwyższą jakość wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 7:40 am    Temat postu: Re: Drewniany stół do jadalni Odpowiedz z cytatem

dolar11 napisał:
Jak myślicie do jadalni lepiej kupować stół drewniany, czy może lepiej zdecydować się na tańszą opcję w postaci stołu z płyty mdf?

Płyta MDF - https://www.intar.pl/oferta/plyty-mdf,194 to równie dobry materiał wykończeniowy. Ja mam taki i bardzo sobie chwalę. Wg mnie jest zupełnie wystarczający. Zależy kto czego oczekuje i jakie ma potrzeby. Ja polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdan
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 36

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem obecne rozwiązania w zakresie stołów są na tyle nowoczesne i atrakcyjne, że nie musi on być koniecznie z drewna Smile U mnie drewno króluje na podłodze w całym domu (w przepięknym wzorze jodełki klasycznej) i nie wyobrażam sobie innej opcji, ale jeśli chodzi o wyposażenie, to tutaj drewno nie przewija się Wink Dopuściłam do głosu inne materiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy