FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi zewnętrzne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 8:48 am    Temat postu: Drzwi zewnętrzne Odpowiedz z cytatem

Hejka musze kupić nowe drzwi do mieszkania. Znacie może drzwi zewnętrzne antracyt Znajoma bardzo polecała, ale chcę zasięgnąć jeszcze paru opinii Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 533

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już jesteśmy w tym temacie to pomyślałam, że podrzucę Wam namiary na ofertę, z której ja miałam okazję skorzystać. Zamówiłam do swojego domu drzwi zewnętrzne przeszklone, tutaj: https://plusprojekt.eu/drzwi/drzwi-zewnetrzne/ możecie sprawdzić obecnie dostępne propozycje. Mam nadzieję, że te informacje okażą się być przydatne dla kogoś z Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wstroman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądam właśnie drzwi aluminiowe zewnętrzne cena, aby wybrać coś do nowego domu. Polecił mi je architekt, bo podobno łączą estetykę z dobrym wykonaniem. Chyba się na nie zdecyduję, ponieważ nie będą się odkształcać tak jak te wykonane z drewna czy PCV. Może macie u siebie takie drzwi i możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już brać drzwi, to niech to będzie sprawdzona marka. Aluhaus są bardzo fajne, ciepłe i znakomicie wykonane, jeżeli chodzi o aluminiowe drzwi. Jakość naprawdę fajna a i wzory bardzo ładne. Te co oglądałam w Sampre robią wrażenie. Do tego parametry całkiem dobre. Dokładnie mi to wytłumaczono w salonie i teraz wiem na co patrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 21

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sami produkujemy drzwi i jako producenci musimy wam powiedzieć, że bardzo ważne w drzwiach zewnętrznych są materiały używane do ich docieplenia. My korzystamy w tym celu z materiałów ekologicznych Miami ECO XPS, w które zaopatrujemy się prosto od producenta MIAMI BUILDING DISTRIBUTION https://mbdistribution.pl/oferta/ z Gniezna. To firma działająca na zasadzie b2b, wiec nie mamy problemu z tym, by się z nimi dogadać. Ich produkty cechuje 100% naturalność, innowacyjność, wytrzymałość i dobra cena. Ich oferta jest kompleksowa, to firma godna polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie będą raczej zakładane takie https://mikea.eu/product/thermika-pasiv/ drzwi. Chcę, żeby wszystko miało ręce i nogi i żebym potem nie musiała znów po pół roku inwestować. To chyba jasne? No i właśnie dlatego na coś takiego patrzę. Nie mogę kupować przecież byle czego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy