FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Duża szafa czy garderoba?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 1:56 pm    Temat postu: Duża szafa czy garderoba? Odpowiedz z cytatem

Co sprawdzi się lepiej?
Niby dałoby się zrobić garderobę, ale tak na styk, pewnie i tak byłoby niewygodnie.
Może w takim układzie lepiej sprawdzi się jakaś duża szafa? Podpowiedzcie coś więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz robić garderobę na styk, to może faktycznie lepiej będzie zainwestować w dobrej jakości szafę.
Obejrzyj sobie różne opcje, np. tutaj: http://komandordd.pl/oferta/szafy-pod-zabudowe-komandor/ mają szafy pod zabudowe komandor.
Nie wiem czy szukasz czegoś w tym guście, ale to jest już jakaś opcja.
Poczytaj sobie jakie ludzie mają opinie na temat takich szaf. Łatwiej będzie ci zdecydować co wybrać do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2016 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłam za garderobą, to jednak większa funkcjonalność. Jeśli jest problem z metrażem to pomyśl o innym rozkładzie, zobacz co radzą specjaliści http://www.gazetabudowa.pl/drazki-polki-i-lustra-jak-wlasciwie-zaprojektowac-garderobe/ . Z tego co wiem to nawet na 2m2 da się zrobić garderobę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2016 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak szukasz ciekawych inspiracji to może rzuć okiem na bloga soudal http://www.polubiszremont.pl/ mają dość sporo fajnych artykułów z poradami, jak coś zrobić samemu Smile Dzięki temu mamy fajne wnętrze i możemy się pochwalić, że wszystko zrobiliśmy sami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie miałabym nic przeciwko osobnej garderobie:) A tak w ogóle to jaki styl macie u siebie w domu? Podobają Ci się na przykład takie pomysły jak tu - http://luxusportal.pl/pl/wnetrza-i-wyposazenie/prezentacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku jest tak że szukam odpowiedniej dla siebie szafy do przedpokoju wiadomo na kurtki, buty i takie tam. Najlepiej duża z lustrem i przesuwana. Coś takiego co mi się podoba znalazłam na http://florimeble.pl/213-szafy-do-przedpokoju I coś tak czuję że zdecyduje się na taki zakup bo przecież nie kosztuje to majątek a będzie mi służyć latami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając więcej wolnego miejsca warto zrobić garderobę - jest znacznie praktyczniejsza. Warto podzielić taką garderobę na funkcjonalne strefy. Co do wyposażenia, to w garderobie niezbędne są m.in. wieszaki (sprawdźcie sobie ten wieszak na spodnie), różne półki, koszyczki i drążki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garderoba jest ok tylko trzeba mieć miejsce w domu. Ja zdecydowałem się na szafę na wymiar. Szafa jest w sypialni ze skosami, więc konieczne było dopasowanie projektu do pomieszczenia. Szafę zamawiałem od firmy SZA-MIX -szafynawymiar.waw.pl. Doskonale dopasowali szafę do skosów a także do aranżacji sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaMarkiewicz1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 16

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 7:17 pm    Temat postu: szafa Odpowiedz z cytatem

zależy od tego ile posiadasz miejsca i jak chcesz to zaaranżować, ja jakieś pół roku temu brałam szafę w grodzisku mazowieckim pojemna i spora jest także mi ona wystarcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być i szafa. W sklepach meblowych jak tutaj http://www.promarkmeble24.pl/category/szafy-przesuwne kupisz bez problemu duże szafy przesuwne. Myślę, że dobrze dobrana, funkcjonalna szafa z powodzeniem zastąpi garderobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie garderoba będzie bardziej praktycznym rozwiązaniem, tym bardziej, że możesz taką garderobę zamówić na wymiar, będzie ona idealnie dopasowana do Twojego pomieszczenia i potrzeb. Jeśli chodzi o Warszawę, to polecam sprawdzić ofertę tej firmy szafynawymiar.waw.pl , jeśli chodzi o ich realizacje, to oczywiście wszystko oparte jest na najlepszym materiałach. Dojazd do klienta, wycena oraz projekt na terenie Warszawy są darmowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie garderoba! Tutaj https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/wyposazenie-garderoby/wieszaki-i-drazki/wieszak_na_spodnie.html możecie zakupić całe wyposażenie. Między innymi znajdziecie tam wieszaki na spodnie. Dzięki temu wszystko będzie idealnie poukładane i szybko będziecie mogli wszystko znaleźć. Pomyślcie nad tym koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garderoba jest dużo lepszym rozwiązaniem Smile z szafą wiążą się ograniczenia powierzchniowe. Nie potrzeba dużo miejsca na urządzenie garderoby, Czasem wystarczy mały kącik. Wszystko zależy od tego ile chcemy rzeczy w niej zmieścić Smile
_________________
Horyzont Inwestycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 491

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wybrałbym garderobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety miejsca na garderobe nie mialam, dlatego musialam zadowolic sie szafa Very Happy za to maz znalazl mi piekne meble dekort wiec sytuacja uratowana Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy