FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dywan shaggy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 9:20 am    Temat postu: Dywan shaggy Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy ktoś z Was posiada w swoim mieszkaniu dywany typu shaggy? W niedługim czasie chciałabym wymienić dywany w swoim domu i zastanawiam się właśnie nad tym rozwiazaniem Wink Jak się powinno u nas sprawować Wink
Dywany takie bardzo mi się podobają, szczególnie,że widziałam je w sklepie.
Tylko zastanawia mnie jak jest z czyszczeniem? Czy nie są trudne do utrzymania w czystości.
Spodobał mi się poniższy dywanik ( ze sklepu Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany ):
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jolka31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2014
Posty: 33

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki w sypialni:) jest fajny, puszysty, miły w dotyku:) Dla mnie bomba do takiego miejsca:) A z czyszczeniem - trzeba pilnować takiego dywanu. Moim zdaniem w miejscu intensywnie używanym się jednak nie sprawdzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam dywanu, ale też szukam takiego żeby był łatwy w utrzymaniu w czystości, a jednocześnie przyjemny w dotyku.Ten mi się podoba
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/indeks-dywan-z-kolekcji-shadow-1483-ivory-black-533455.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy