FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborahh
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 290

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 9:25 am    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika do domu Kraków - polecacie panele fotowoltaiczne? Zastanawiam się nad rozwiązaniem tego typu i szukam opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 3:20 pm    Temat postu: Re: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Ja również zastanawiałem się nad montażem fotowoltaiki i myślę, że to dobry pomysł. Znalazłem dobre opinie na temat firmy SPR Polska. Czy ktoś z Was zna tę firmę i poleca ich usługi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sprawdził na https://ekofachowcy.pl/ , wiem że to ekspercka strona jeśli chodzi o fotowoltaikę. Możemy porównać tam najlepszych instalatorów z naszej okolicy, praktycznie pod każdym względem, zarówno cenowym jak i fachowym, świadczą o tym opinie klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andreane.fisher
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Bieruń

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolennikiem tych rozwiązań, fotowoltaika jest naprawdę opłacalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyga_4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 125

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 4:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz firmy zajmującej się fotowoltaiką w Olsztynie? Sorzystaj z oferty instalacji fotowoltaicznych, które wykonuje pb-energy.pl dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wysokiej jakości zestawy fotowoltaiczne to na pewno warto tutaj sprawdzić sobie ofertę przygotowaną przez Manta u których znajdziecie fajne opcje zestawów wraz z montażem. Ja wybrałem dla siebie "Zestaw 6,56 kWp – Dla całkiem sporego domu." i naprawdę daje radę, poza tym cenowo też zmieściliśmy się w rozsądnym budżecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Czw Kwi 07, 2022 8:28 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suminski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zdecydować się na fotowoltaikę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia525
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 34

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto! Mam od trzech lat i działa nawet lepiej, niż zakładałam na początku. Mam falownik Solar Edge i panele brukbet Solar. Montaż: https://pvprojekt.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Sob Sie 14, 2021 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemanko. Tak się składa, że sami zastanawiamy się nad montażem takich paneli. Bo jednak jest to dużo bardziej ekologiczne rozwiązanie no i pozwala na oszczędności w rachunkach za prąd. Także koniecznie muszę nieco więcej na ten temat się dowiedzieć. I tak zupełnie przypadkowo trafiłam na stronę tej firmy https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-kamienna-gora/ która to w naszej okolicy zajmuje się montażem tych paneli. Więc od razu do nich zadzwoniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 3:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na każdym kroku można znaleźć firmę, która się tym zajmuje, ciekawe tylko która będzie wiarygodna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto zainwestować w urządzenia umożliwiające oszczędzanie energii, na przykład panele fotowoltaiczne czy pompę ciepła. Jest to naprawdę przyszłościowa inwestycja, bo rachunki za prąd spadły mi praktycznie o 90%, dlatego już niedługo wyjdę na plus. Usługę montażu wykonała mi firma https://karino.pl/, która działa na terenie całej Polski. Jestem naprawdę zadowolony, bo montaż odbył się szybko i profesjonalnie i do fachowców nie mam zastrzeżeń.
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdecydowanie doskonałe rozwiązanie, warto je wziąć pod uwagę, bo zielona energia to nasza przyszłość. Jeśli chodzi o energię solarną Wałbrzych to projektem, instalacją i pomocą odnośnie dofinansowania zajmuje się firma Fotowoltaika Ryszard Zych. Oferują systemy fotowoltaiczne wielu marek, u nas jest Fronius i bardzo dobrze wybraliśmy, jesteśmy w 100 % zadowoleni z decyzji o montażu i wyboru firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika to rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę. Niedawno zamontowałem ją również u siebie, a wszystkim zajęła się firma https://sunbraks.pl/ i to była świetna decyzja. Jestem bardzo zadowolony.
_____________________
Strachocin 12A
73-110 Strachocin
tel: 507 421 668
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inherit
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 122

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że fotowoltaika jest rozwiązaniem wartym uwagi. Można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i uniezależnić się od dostawcy energii . I z mojej strony polecam firmę https://ekoi.pl/ , która specjalizuje się w rozwiązaniach fotowoltaicznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy