FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 11:12 am    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Szukam paneli fotowoltaicznych w Czersku. Widziałem, że w mieście działa firma SPR Polska, ich panele są warte uwagi? Słyszałem dobre opinie, ale zawsze szukam wielu opinii w kwestii produktów, które planuje kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłam na polską firmę JBGPV, która nie tylko montuje panele fotowoltaiczne ale i je produkuje. Dzięki niej mam gwarancję dobrej jakości produktu jak i profesjonalnie zaprojektowanej instalacji do naszego zapotrzebowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest pełno firm, które się tym zajmują
_________________
legalne zakłady bukmacherskie online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, w kwestii fotowoltaiki warto się zgłaszać tylko do sprawdzonych firm, które mają już doświadczenie w montażu takich systemów. Samo mocowanie paneli fotowoltaicznych jest niezwykle istotne https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/. Firma Hymon działa na rynku już wiele lat, zatrudniają doświadczonych monterów, oferują kompleksową obsługę a ceny nie są wygórowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was podkarpacie to szczerze polecam usługi tej firmy https://www.ecoenergyrzeszow.pl/fotowoltaika-jaslo/ . Fotowoltaika jest na pewno godna polecenia, system pozwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu, koszty inwestycji zwracają się szybciej niż może się wydawać. Oby tylko dobrać odpowiednią ilość i moc instalacji, wtedy można liczyć na rachunki równe 0 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika to przyszłość i warto w nią inwestować tym bardziej że obecnie są dofinansowania do takich inwestycji a to znacząco obniża koszty. Oczywiście z takim tematem należy udać się do specjalistów jak ci z firmy https://www.ekoradcy.pl/co-oferujemy/panele-fotowoltaiczne Pomogą oni przejść cały proces i sfinalizować całą transakcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem sporo na temat fotowoltaiki i wydaje mi się, że warto się nad taką inwestycją zastanowić. Znam firmę https://sunvival.pl/ z fajną ofertą na instalacje fotowoltaiczne więc wiem gdzie się zgłosić, ale jeszcze zanim to chciałbym żebyście napisali o największych plusach takiego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy instalację fotowoltaiczną i jesteśmy z niej w 100 % zadowoleni, to był dobry wybór, warta uwagi inwestycja. Jeśli myślicie o tym poważnie to skierujcie się do Smart MDB Fotowoltaika z Mrągowa https://smart-mdb.pl/oferta/instalacje-fotowoltaiczne/ to spece w tym fachu. Kompleksowo działają, bo w grę u nich wchodzi darmowa wycena, profesjonalne doradztwo techniczne, sprzedaż, montaż i serwis. No i jeszcze ceny mają ok i dobry kontakt z klientem, także śmiało ich mogę wam doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aria
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 24

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój sąsiad ma i poleca!
________
aria ospel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubamarkiewicz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika lublin to świetna sprawa a już w szczególności kiedy ma się duży dom i dużą rodzinę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sam94
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że dużo firm poszło w właśnie w temat fotowoltaiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montaż paneli się opłaca. Wiadomo, że jest to spora inwestycja, ale przy wciąż rosnących cenach prądu naprawdę się opłaca. Dla osób zainteresowanych instalacja polecam zajrzeć do artykułu https://energyre.pl/pl/2020/07/panele-fotowoltaiczne-wymiary-rodzaje-i-optymalna-moc-wymiary .Tu znajdziecie bardzo dużo informacji np. jakie wymiary paneli fotowoltaicznych sa odpowiednie. Warto mieć taką podstawową wiedzę przed podjęciem decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w instalacje fotowoltaiczną. Jest to świetne rozwiązanie, po które sięga u nas coraz więcej osób. Chcę wam poleić firmę ecd.pl oni od dawna zajmują się fotowoltaika i są w tej branży najlepsi na swoją okolicę. Zachęcam do sprawdzenia na ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roselyn72
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej ludzie inwestuje w fotowoltaikę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestują bo to się opłaca zwłaszcza, gdy płacimy co miesiąc spore rachunki za prąd. My założyliśmy panele PV na dachu, bo nasze średnie rachunki za prąd każdego miesiąca wynosiły 280-300zł (cały dom na prąd). Generalnie pomoc jak i późniejszy montaż przeprowadzała firma OZE Koncept https://www.ozekoncept.pl Polecam, bardzo profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy