FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minutorenergia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 10:50 am    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

MINUTOR Energia Sp. z o.o. to spółka wywodząca się z firmy MINUTOR Sp. z o. o., która od 2014r. świadczy na Polskim rynku wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu.

Od czterech pokoleń związani jesteśmy z przemysłem energetycznym i wydobywczym.

Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2, nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni, ale również patrzymy w przyszłość, troszcząc się o przyszłe pokolenia.

Drogi przyszły prosumencie, jeśli podobnie tak jak Zarząd i cała załoga firmy Minutor Energia Sp. z o.o., z niepokojem patrzysz w przyszłość i bezpieczeństwo kolejnych pokoleń, nie pozostawaj bierny i już teraz zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną.

Dzięki unikatowemu doświadczeniu, związanemu z pracą w przemyśle, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilić Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło.

Zapraszamy!

NAPISZ
kontakt@minutor-energia.pl
ZADZWOŃ
+48 797 133 265
STRONA WWW
Minutor Energia


PANELE FOTOWOLTAICZNE | OZE | ENERGIA ZE SŁOŃCA | INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm świadczących usługi z zakresu fotowoltaiki jest naprawdę dużo, moim zdaniem warto postawić na doświadczenie i skorzystać z usług tych sprawdzonych które są od lat na rynku. Rzeszów i okolice to zdecydowanie https://www.ecoenergyrzeszow.pl/fotowoltaika-jaslo/ . Firma współpracuje z najlepszymi producentami, mają własne ekipy monterskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1465

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że bardzo dobrze trafiłam, gdyż sami zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem. Ale zanim odłożymy na tę inwestycję to chcemy wiedzieć odnośnie tek fotowoltaiki jak najwięcej. I tak też między innymi zupełnie przypadkowo trafiłam na ich ofertę: panele fotowoltaiczne grudziądz Od razu widać, że znają się bardzo dobrze na tym co robią. Także w razie czego firmę od montażu paneli już mamy znalezioną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można podjąć spokojnie współpracę z firmą Hymon, tu link do ich oferty https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-krakow/. Mają doświadczenie, mają odpowiednią wiedzę, pomogą dobrać panele w taki sposób, aby po prostu instalacja była w pełni funkcjonalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michałkowymisiek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już podpisałem umowę z PV Projekt, montowali w zeszłym roku u sąsiadów więc mam pewność że znają się na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz koniecznie https://remont.biz.pl/dofinansowanie/moj-prad-3-0-ruszyl-nabor-wnioskow-w-programie-bedzie-nizsze-dofinansowanie-do-fotowoltaiki/
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teściowie zastanawiają się nad montażem instalacji fotowoltaicznej i szukają wykonawców, którzy odpowiednio ich przez cały proces tworzenia jej przeprowadzą. kogo polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Teściowie zastanawiają się nad montażem instalacji fotowoltaicznej i szukają wykonawców, którzy odpowiednio ich przez cały proces tworzenia jej przeprowadzą. kogo polecacie?


Z wyborem fachowców jak w każdej dziedzinie jest trudno. Ja ze swej strony mogę polecić Hymon https://hymon.pl/, który rzetelnie podszedł do mej inwestycji. Jestem zadowolony z ich pracy, a działają na terenie całej polski więc może warto z nimi się skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
egaudia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 21

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest możliwość zamontować na rolety http://www.metrol.radom.pl/oferta/rolety-okienne-zewnetrzne jakoś mini panele fotowoltaiczne? Za dnia czasami tak świeci, że zakrywam mieszkanie i by ładowały się baterie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to jak najbardziej wszelkiego rodzaju kwestie związane z fotowoltaiką są całkiem ważne i ja również chcę dodać, że bardzo istotną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć o samej energii odnawialnej jak najwięcej. Uważam, że specjalistami od takich instalacji jest firma https://greengenius.com/pl/ i to właśnie ich rozwiązania plasują się na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według Was obecnie opłaca się inwestować w instalację fotowoltaiczną?

Darmowe kolorowanki - kolorowanki24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że panele fotowoltaiczne wiele osób montuje głównie dlatego, aby zadbać sobie o oszczędności na energii. Jak najbardziej jest to prawdziwa informacja, ale poza tym panele fotowoltaiczne to też troska o środowisko i o ekologię. O montażu takich paneli i o samych ich kwestiach technicznych warto przeczytać sobie na stronie https://www.hewalex.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ . Dlaczego takie kwestie są istotne? Trzeba pamiętać o tym, aby wybierać panele najlepszej jakości i oczywiście od sprawdzonych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrian77 napisał:
Czy według Was obecnie opłaca się inwestować w instalację fotowoltaiczną?


Jeszcze przez chwilę tak, ale wydaje mi się, że przez zmiany w prawie będzie się to coraz mniej opłacać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilku moich znajomych zainwestowało w panele fotowoltaiczne https://www.polenergia-pv.pl/ i każdy z nich jest mega zadowolony. Już nie chodzi tylko o rachunki, ale przede wszystkim to że stali się bardzie ekologiczni i dbają o środowisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotowoltaika jest obecnie bardzo popularna dlatego na rynku pojawia się coraz więcej firmy świadczących takie usługi. od siebie polecam na przykład https://pgmpv.pl/. Zajmują się nie tylko sprzedaża kompleksowych instalacji ale także ich montażem i serwisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy