FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika w domku jednorodzinnym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież dzisiaj zastosowanie odpowiednich paneli fotowoltaicznych może przyczynić się do ogromnych oszczędności w każdym domostwie. Na pewno warto zajrzeć do https://solarisoze.pl/ i samemu przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Nie ma co tego bagatelizować, bo kryje się w tym ogromna szansa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę SPR Polska, świetni fachowcy, na pewno doradzą w każdym etapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy instalację PV i polecam. Długo się zastanawialiśmy, czy to się opłaca, ale okazało się, że tak. Oszczędności na rachunkach są widoczne, instalacja działa bez zastrzeżeń, skorzystaliśmy też z dotacji Mój Prąd, więc wyszło nas sporo taniej. Firma, która montowała cały system to https://pgmpv.pl/, polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika może być stosowana wszędzie ale trzeba odpowiednio dobrać parametry a w tym pomoże firma https://house-solutions.pl/ Nie tylko pomogą dobrać ale także zamontują i załatwią dofinansowanie do projektu. Na pewno instalacja się sprawdzi idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która wykonuje instalacje fotowoltaiczne. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.solar-volt.pl/ Jest to sprawdzona firma z województwa wielkopolskiego, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rlakin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto postawić na taką inwestycję, po kilku latach koszty się zwrócą, a potem generowanie energii będzie darmowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 3:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na fali dużego zainteresowania fotowoltaiką i tym, że coraz więcej osób decyduje się na takie panele, sam również zdecydowałam się montaż instalacji fotowoltaicznej. Całość, czyli zarówno projekt jak i montaż wykonała firma Eco Voltaika - http://ecovoltaika.eu. Pomogli także uzyskać dotację (teraz jest to możliwe), oraz zgłosili projekt do odpowiednich urzędów. Sam, niczym się nie musiałem martwić, bo wszystkim się profesjonalnie zajęli. Instalację mam od 4 miesięcy i rachunki za prąd są o 90% niższe. Jak dla mnie to najlepsza inwestycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze bardziej będzie się opłacało zainwestować w dobry kociol na pellet na przykład od maximer Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.abserwis-instalacje.pl/ Sam korzystałem z ich usług i teraz mam porządnie wykonaną instalację fotowoltaiczną w moim domu, dzięki której oszczędzam pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że jest to świetna inwestycja, która w ciągu kilku lat się zwróci, a właściciele domu będą mogli cieszyć się bezpłatną energią i ogrzewaniem. Polecam zapoznać się z ofertą firmy re:spect energy , którzy od kilku lat działają na rynku i dostarczają prąd, który jedynie został wykorzystany z odnawialnych źródeł energii. Oferują kompleksową obsługę na każdym etapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli czyszczenie ścian zewnętrznych mamy już za sobą i chcemy, aby efekty tej pracy utrzymały się to świetnym pomysłem na przedłużenie takiego stanu jest impregnacja elewacji. Dzięki temu zabiegowi powłoka zewnętrzna naszej nieruchomości zachowa świeżość i zyska "drugie życie". Jest to świetny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie środków w przyszłości i przeprowadzenie prac konserwacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio zdecydowałem się na instalację fotowoltaiczną w moim domu. Mogę powiedzieć że jest to dobre i ekologiczne rozwiązanie, na które warto się zdecydować. Jeżeli mieszkacie w okolicach Rudy śląskiej to skontaktujcie się z firmą https://www.lewkor-solar.pl/ Oni zajmują się montażem i serwisowanie instalacji fotowoltaicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berbecaleksandra2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam się na fotowoltaike w zeszłym roku. Sama taka instalacja fotowoltaiczna lublin nie kosztowa aż tak wiele natomiast sprawiła, że komfort życia i oszczędzania przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Gru 13, 2020 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli fotowoltaika to koniecznie ogrzewanie na podczerwień będziemy mieli wówczas ogrzewanie za darmo. Na stronie https://remont.biz.pl/ogrzewanie-na-podczerwien/ są wyliczenia kosztów inwestycyjnych.
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy