FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fryzjer
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam chodzić do salonu fryzjerskiego. Ma ktoś podobnie jak ja? To zawsze są takie miłe i fajne wizyty

_____________________________
spryskiwacz fryzjerski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię chodzić odkąd mam swój sprawdzony salon Smile regularnie chodze do Magii Blondu, jesli jesteście z Warszawy to polecam, Danusia jest mistrzynią koloryzacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcelina28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 10:33 am    Temat postu: Zagęszczanie włosów Odpowiedz z cytatem

Hej kochane! Planuje wybrać się na zabieg zagęszczania włosów o którym przeczytałam na https://aptekasupra.pl/zageszczanie-wlosow/. Zastanawiam się do jakiego salonu w Warszawie się wybrać, zależy mi na profesjonalnej usłudze. Macie może miejsce godne polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariana22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama już nie wiem jaką fryzurę dla siebie wybrać. Czy dobry fryzjer mógłby mi w tym pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jakbyście potrzebowali fartuchy dla fryzjerów, na zamówienie można je zamówić na https://kitchenista.pl/oferta-dla-firm/fartuchy-fryzjerskie . Moja znajoma, która prowadzi swój salon tam właśnie zamawiała i była bardzo zadowolona. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beth^_^
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zdecydowałam się na dużą zmianę i obcięłam włosy na krótko oraz przefarbowałam na blond. Znajomi mnie nie poznają ale wszyscy twierdzą, że zmiana na plus Smile
_________________
ZadbanaBryka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasmina.pollonia66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od pewnego czasu jestem klientką Magii Blondu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje włosy są pięknie rozjaśnione, bez zniszczeń i pomarańczowych refleksów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lalena
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 31

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasmina.pollonia66 napisał:
Ja od pewnego czasu jestem klientką Magii Blondu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje włosy są pięknie rozjaśnione, bez zniszczeń i pomarańczowych refleksów

Hmm... to może i ja się wybiorę, kogo od nich polecasz? Widzę na stronie, że jest kilka fryzjerek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasmina.pollonia66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2022
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lalena napisał:
jasmina.pollonia66 napisał:
Ja od pewnego czasu jestem klientką Magii Blondu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje włosy są pięknie rozjaśnione, bez zniszczeń i pomarańczowych refleksów

Hmm... to może i ja się wybiorę, kogo od nich polecasz? Widzę na stronie, że jest kilka fryzjerek.


Jestem klientką Pani Danusi, to przemiła profesjonalistka. Bardzo ją polecam, wychodzę z salonu zawsze w pełni usatysfakcjonowana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kikip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 75

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat, cenne wskazówki! Tego szukałam, dzięki! Smile
______________________
Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak zmienić tryb życia i nawyki żywieniowe? Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, ale nie masz czasu na gotowanie lub najzwyczajniej w świecie masz do tego dwie lewe ręce? To dieta pudełkowa Wrocław od Masterdiety jest właśnie dla Ciebie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lalena
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 31

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasmina.pollonia66 napisał:
lalena napisał:
jasmina.pollonia66 napisał:
Ja od pewnego czasu jestem klientką Magii Blondu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje włosy są pięknie rozjaśnione, bez zniszczeń i pomarańczowych refleksów

Hmm... to może i ja się wybiorę, kogo od nich polecasz? Widzę na stronie, że jest kilka fryzjerek.


Jestem klientką Pani Danusi, to przemiła profesjonalistka. Bardzo ją polecam, wychodzę z salonu zawsze w pełni usatysfakcjonowana Smile

Bardzo dziękuję za polecenie, spróbuję się umówić przez formularz na stronie. Może od razu też zrobię paznokcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam chodzić do fryzjera - jest to czas, w którym mogę o siebie zadbać. Nigdy jednak nie mogę wygospodarować czasu na to, aby zadzwonić i umówić się na wizytę. Natknąłem się ostatnio na aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 z pomocą której można umówić wizytę online. Korzystaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Sob Sie 27, 2022 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić usługi, z których sama skorzystałam i naprawdę nie żałuje. Przed ślubem mojej siostry skorzystałam z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego - https://metamorfoza.com.pl i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 2:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o perukach? Ja mam cienkie i słabe włosy, nie wyczaruje z nich nie wiadomo czego. Dlatego myślę o peruce z https://perukaradom.pl/gdzie-kupic-peruki/ Mogłabym ją czesać, układać jak mi się podoba. Nosicie peruki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli interesuje was sprawdzony salon fryzjerski, to ja od siebie polecam wam zgłosić się do Akademia Perfect Hair. Myślę że mają tam naprawdę świetny z pracowników, którzy doskonale znają się na tej branży i będą w stanie odpowiednio zająć się waszymi włosami. Oferują pielęgnację, ale także koloryzacje czy metamorfozę, więc warto byłoby się z nimi skontaktować w tej sprawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy