FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fryzjer
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 8:22 am    Temat postu: Fryzjer Odpowiedz z cytatem

Siemanko, często chodzicie do fryzjera? Ja bardzo lubię z tym, że czasami bardzo ciężko mi się do niego dostać. Fajną apkę znalazłam ostatnio, która pomaga w rezerwacjach. Zobaczcie sobie https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3596

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2021 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę co dwa tygodnie tutaj do fryzjera http://hairheaven.pl. Zapoznaj się z ich ofertą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnie chodzę do Magii Blondu, mają salon na Wilanowie. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, bo mam w planach nieco szaleństwa na włosach i chętnie bym sobie też u nich zrobiła paznokcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TereńaKochańska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2021
Posty: 7

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla szukających fryzjera, ale dla psów. Mogę gorąco polecić Panią z Wrocławia https://salimali.pl/. Byłam z moim pupilem i jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usługi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alaniq95
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama to z zawodu fryzjerka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra skoro mowa o fryzjerze to zastanawiam się gdzie można by kupić jakieś dobrej jakości kosmetyki do włosów. I tak poprosiłam o pomoc znajomą fryzjerkę i ona podesłała mi tego linka https://fryztom.pl/kategoria-produktu/kobieta/milk-shake/ dzięki któremu uda mi się zamówić bardzo dobre jakościowo kosmetyki. Także tak też można załatwić sobie bardzo dobre kosmetyki które to zdecydowanie nam się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 179

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuję jako fryzjerka i cieszę się, że w koncu wracam do pracy, mamy zapisane pełno klientów, sprzęcik od Babyliss PRO gotowy do działania. To moja ulubiona marka urządzeń, są świetnej jakości, wytrzymałe i dobrze zaprojektowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 90

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adda4 napisał:
Regularnie chodzę do Magii Blondu, mają salon na Wilanowie. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, bo mam w planach nieco szaleństwa na włosach i chętnie bym sobie też u nich zrobiła paznokcie

Gdzie konkretnie się znajduje? Można na jednej wizycie zrobić i włosy i paznokcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby taka wizyta u fryzjera nic nie wnosi ale ja uważam, że skoro już chodzę raz do roku do fryzjera to mogę sobie zaszaleć. A że znalazłam Oferta Link takiego sklepu w którym to można znaleźć takie doczepiane włosy także może i warto takie coś sobie zafundować. Bo jednak dzięki temu mogę mieć piękne długie i gęste włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz zmiany w twoim wyglądzie to polecam https://trena.pl/farby-trwale/19127-alfaparf-evolution-of-the-color-cube-farba-do-wlosow-60ml-00012317.html tutaj znajdziecie wiele ciekawych kosmetyków. Farby dla każdego rodzaju włosów. Nie powodujące alergii podrażnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3286

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 4:22 pm    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto odwiedzić https://www.facebook.com/secretbydamianpajak/ . Tutaj miałam wykonaną pielęgnację płynnym złotem i powiem wam, że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ogólnie jest to miejsce, w którym można się naprawdę zrelaksować i wypić w ciszy kawę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarna84 napisał:
adda4 napisał:
Regularnie chodzę do Magii Blondu, mają salon na Wilanowie. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, bo mam w planach nieco szaleństwa na włosach i chętnie bym sobie też u nich zrobiła paznokcie

Gdzie konkretnie się znajduje? Można na jednej wizycie zrobić i włosy i paznokcie?

Salon znajduje się na Sarmackiej, na pewno bez problemu znajdziesz, na spokojnie się można umówić tak żeby sobie zrobić i włosy i paznokcie, dziewczyny mają też usługę rzęs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzjer Wrocław http://www.swakon.pl/ jest naprawdę wart polecenia, jeśli nie korzystaliście z ich usług, to zachęcam. Dla mnie strzyżenie wykonali doskonale i na pewno do nich wrócę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lpfeffer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja bardzo lubię chodzić do fryzjera. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam na konsultacji u fryzjera, który zalecił mi, aby stosować Produkty Biokap w celu poprawienia kondycji moich włosów. Szczerze to nie spodziewałam się efektów, dlatego pozytywnie się zaskoczyłam. Moje włosy są teraz silne i zdrowe, dlatego jestem po prostu zachwycona! A wy z jakich produktów korzystacie?
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy