FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gabinet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 5:35 pm    Temat postu: Gabinet Odpowiedz z cytatem

NIebawem otwieram gabinet lekarski. Nie tylko teleporady będą możliwe Smile Jakiś ładny szyld by się przydał. Dobrze będzie się prezentować kursywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
aniator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 5:20 pm    Temat postu: Re: Gabinet Odpowiedz z cytatem

aniator napisał:
NIebawem otwieram gabinet lekarski. Nie tylko teleporady będą możliwe Smile Jakiś ładny szyld by się przydał https://veraco.pl/category/tabliczki-i-szyldy-reklamowe . Dobrze będzie się prezentować kursywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również prowadzę własny gabinet i muszę przyznac że gdyby nie program gabinet lekarski jaki prowadzę miałby o wiele więcej zadań chociażby pod kątem samych rejestracji. Polecam wam korzystanie z usług takich jak aplikacje typowo pod rejestrowanie pacjentów bo to bardzo ułatwia pracę samego personelu jak i kontakt z pacjentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że jeśli chodzi wywiad z pacjentem fizjoterapia , to dobrze przeprowadzony wywiad to już 40% sukcesu? Reszta to oczywiście dogłębne badania. Z takiej rozmowy z pacjentem można dużo więcej się dowiedzieć, niż po przeprowadzeniu podstawowych badań. Dlatego tak ważny jest dobry kontakt z pacjentem. Zgodzicie się ze mną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabernak22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są firmy, które zajmują się projektowaniem logo i produkcją szyldów. Zobacz sobie w necie.
_________________
Profesjonalny malarz w Krakowie zaprasza do kontaktu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anderson.feest
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz szyldu, warto zadbać również o znalezienie firmy, która zajmuje się utylizacją odpadów medycznych. Ja korzystam z usług firmy https://ekomed-go.pl/zmiany-w-systemie-utylizacji-odpadow-koniec-z-tradycyjna-karta-przekazania-odpadow/ która zajmuje się utylizacją odpadów na śląsku i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Posiadają oni wykwalifikowany personel, który ma uprawnienia do wykonywania transportu odpadów niebezpiecznych w sposób pozbawiony ryzyka i niezagrażający środowisku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma w planach prowadzenie gabinetu medycznego to musi pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu. Nie wszystko trzeba od razu kupować. Tutaj macie namiar na https://wynajemsprzetu.waw.pl/wypozyczalnia-sprzetu-medycznego/ , gdzie można skorzystać z oferty wynajmu potrzebnego sprzętu medycznego i ortopedycznego. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Na terenie Warszawy i okolic firma działa, a jest z Pruszkowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wakacje otwierałam gabinet kosmetyczny ale z zabiegami poprawiającymi także nasze ciało. Muszę przyznać, że sporą popularnością cieszy się kriolipoliza którą wykonuję maszyną od https://lightderm.pl/cryolipolysis-slimming-machine-cryotec-360-pro/ . Efekty są świetne, a klientki przychodzą i mi później dziękują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, świetnym sklepem ze sprzętem do ćwiczeń jest ten: https://4fizjo.pl/pol_m_Air-track-mat_12-Metrowe-283.html . Sprzedają przez internet mnóstwo ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach. Koniecznie zajrzyjcie sobie pod ten link, bo znajdziecie u nich sporo świetnych produktów w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy