FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Garnki bez niklu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AniaMatylda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 12:16 pm    Temat postu: Garnki bez niklu Odpowiedz z cytatem

Proszę Was o pomoc, szukam garnków, które nie zawierałyby niklu, znalazłam fajne garnki Silit https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/garnki-ceramiczne-1/garnki-silit-1 tylko nie wiem czy uzbieram na nie pieniądze, czy możecie coś jeszcze polecić ?
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co... ja mam z Duki ze stali nierdzewnej. No i jestem z nich zadowolona, może zobacz sobie na https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie czy by ci odpowiadały, bo tam na pewno masz dokładny opis i znajdziesz wszystko czego potrzebujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamczadka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Świerkocin

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często pytam o takie rzeczy znajomych. Oni są w stanie bardzo dobrze doradzić Smile
_________________
Nikt nie może przewidzieć, ile to życie potrwa. Wszystko, co ma formę, może zniknąć w jednej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio widziałam garnki które są wykonane ze stali nierdzewnej. Myślę że warto zobaczyć sobie http://exitopolska.com/index.php/naczynia/ sama rozglądam się za takimi, i jak na razie szukam dalej, może znajdę podobne do tych. Może ktoś z Was wie gdzie takie znajdę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być z wami szczera, to ja przy zakupie garnków zwracam uwagę na jakość nie na cenę. Sprawdźcie ofertę https://europ24.pl/berlinger-haus - mają bardzo szeroką ofertę i garnki naprawdę są wysokiej jakości. Jestem pewna, że będą wam służyć na lata i będziecie z nich zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego tak ważne jest, by garnki nie zwierały niklu? Jak na razie skupiałem się jedynie na tym, czy są idealne do mojej kuchenki. Wiecie, ja muszę mieć tylko dobre garnki na indukcję , bo inaczej nie ugotuję obiadu Wink . Chętnie posłucham o tych rodzajach tworzyw, bo to może wprowadzić coś nowego do mojej kuchni. Dajcie znać, co wiecie. Będę Wam zobowiązany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlam
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 56

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre garnki to podstawa udanego dania. Narosło wiele mitów na ten temat. Warto więc, przed zakupem przejrzeć kilka stron typu benchk-garnki.pl i wybrać mądrze, nie koniecznie najtańsze naczynia do gotowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy