FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupić auto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrzebuję kupować. Rzadko korzystam z samochodu i jak już, to wypożyczam tutaj: http://www.fleetcorp.pl/lodz/ . Dla mnie to świetnie wyście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Sob Lut 20, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbezpieczniej jest kupić auto w salonie, zarówno nowe, jak i używane, choć to najdroższa opcja, ale mamy chociaż pewność, że s samochodem wszystko jest w porządku. Tutaj http://opel.autozoliborz.pl u dealera Opla w Warszawie często mają promocje na wiele modeli - trafiłam tam ostatnio na Corsę w dość dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majeczka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nowe czy używane? Jak używane http://warszawalokalnie.pl/motoryzacja/samochody-osobowe tu zajrzyj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy czy chcesz kupić auto nowe czy używane. Ja bym brał zdecydowanie nowe, najlepiej w leasing. Myślę, że obecnie na rynku najlepszą ofertę ma skoda. Sam mam superba. Dla mnie samochód po prostu bajka. Teraz jest na prawdę w czym wybierać, szeroka gama różnych silników. Ja mam w swojej 1.4 TSI, jestem zadowolony. Jest czym wyprzedzać wbrew pozorom. Jeśli nie wiesz jaki silnik wybrać to polecam zadzwonić do najbliższego salonu skody. Podpowiedzą co i jak Smile Mam nadzieje, że pomogłem.

Ostatnio zmieniony przez hermes dnia Pią Mar 25, 2016 2:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tacho
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak kupowac uzywane to wg mnie tylko i wylacznie z prywatnych rak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina333
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym brała nowe. Mi podoba się nowe Volvo
XC60. Może i nie jest to kobiece auto. Miałam przyjemność nim kilka razy pośmigać (brat ma takie). Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Świetne wrażenia z jazdy. Auto pewnie się prowadzi i wg mojego kobiecego oka robi wrażenie na ulicy. Jak będę miała wolniejsze fundusze i skończę urządzać mieszkanie to na pewno takie kupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salieri4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście najlepiej kupić auto w salonie, ale większości z nas na to nie stać. Ja jak kupuję auto używane to szukam raczej z prywatnych rąk i pytam sprzedającego ile czasu jest jego właścicielem. Jeżeli ma je kilka lat to mamy większą szansę, że wszystko z nim w porządku niż jeżeli ktoś ma auto kilka miesięcy i już sprzedaje.
_________________
Życie nie jest filmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sob Mar 26, 2016 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie każdego stać na samochód prosto z salonu i pozostaje kupić od innego właściciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o używany, to najlepiej chyba w jakimś sprawdzonym salonie, ewentualnie komisie. Kupno używanego to jednak spore ryzyko, szczególnie od niepewnego sprzedawcy - może się okazać kradziony, powypadkowy, może mieć przekręcony licznik lub jakiś inny feler. Lepiej przed zakupem sprawdzić jego historię (można to zrobić w internecie po numerze VIN, m.in. tutaj http://www.autobaza.pl) i stan u mechanika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że bardziej opłaca się kupować używane auta. Koleżanka znalazła Opla Corsę w świetnym stanie - miał tylko nieduże wgniecenia na dachu od gradu. Sprzedawca zszedł trochę z ceny, ona poczytała tutaj http://maxmag.pl/usuwanie-wgniecen-w-samochodzie-bez-lakierowania/ na temat usuwania wgnieceń i teraz może cieszyć się sprawnym autkiem kupionym za nieduże pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zarówno nowy, jak i używany samochód najlepiej kupić w salonie - w W-wie polecam salon AutoŻoliborz http://www.autozoliborz.pl , gdzie mają mnóstwo nowych Opli i sporo używanych aut innych marek. Odradzam natomiast komisy i serwisy ogłoszeniowe, chyba, że przed zakupem dokładnie sprawdzicie auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukaliśmy samochodu dla znajomego do firmy. Chciał mieć coś eleganckie. Mówię mu, że infiniti sprawdzi się znakomicie i zaczęliśmy szukać. Ten model wpadł nam w oko: http://luxury-auto.sprzedajemy.pl/infiniti-fx-35-nr38953787 . Wygląda świetnie. Jest trochę drogi, to prawda, ale myślę, że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam sie nad kupnem Lexusa z napędem hybrydowym, bo przekonują mnie do niego informacje z tej strony http://www.moc-hybrydy.pl/poznaj.html . Szukałam ekonomicznego samochodu, który byłby też luksusowy i który fajnie i przyjemnie by mi się prowadziło. Lubię dość szybką, dynamiczną jazdę a napędy hybrydowe własnie taką jazdę umożliwiają. Nie wiem jednak na jaki model samochodu się zdecydowac. Może mi doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę tylko o takich autach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy