FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie sprawdzają się rolety rzymskie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 2:50 pm    Temat postu: Gdzie sprawdzają się rolety rzymskie? Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej sprawdzają się rolety rzymskie?
Spodobało mi się coś takiego, ale chciałabym poznać wasze opinie. Mimo, że to fajny pomysł, jakoś nie wyobrażam sobie takiej rolety na bardzo dużym oknie. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że akurat rolety rzymskie lepiej wyglądają na mniejszych oknach, aczkolwiek widziałam coś takiego też w większej wersji.
Sporo fajnych propozycji jeśli idzie o dekoracje okienne widziałam tutaj: http://lotari.pl/na-okno.html - wydaje mi się, że warto sobie sprawdzić.
Plusem jest to, że taką roletę rzymską można wykonać na wymiar, dobrać sobie taki materiał jak nam się podoba itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 4:41 pm    Temat postu: rolety Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo się podobają rolety automatyczne. Znalazłem fajny sklep http://www.nice.pl/Sklep Jest to sklep Nice z automatyką nie tylko do rolet. Warto zobaczyć inne ich propozycje. Mnie zainteresowały bramy wjazdowe. Poczytałem trochę opinii i są bardzo pozytywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała wybierać to chyba zdecydowałabym się raczej na takie żaluzje poziome coś jak mają w tej ofercie - żaluzje. Świetnie pasują do sypialni albo właśnie do kuchni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy