FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie znajdę bilard w moim mieście

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldemargorski94
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 53

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 7:20 am    Temat postu: Gdzie znajdę bilard w moim mieście Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Jestem realnym fanem bilardu już od dłuższego czasu. Moja druga profesja niestety nie pozwala mi realizować niniejszej pasji - ciągle podróżuje z miasta do miasta. Poszukuję portalu lub wszelkiego nietypowego podejścia, które prosto oraz w łatwy sposób pozwoli mi odkryć i wyszukać puby z bilardem w największych miastach takie jak na przykład kluby bilardowe w warszawie . Czy ktoś na forum zna ów portal oraz może mi przybliżyć idee jego działania?

Liczę na konstruktywną dyskusję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3594

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem stół bilardowy i inne akcesoria do grania w sklepie https://www.bilard.pl/. Dzięki temu nie muszę nigdzie wychodzić na billard
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Sro Paź 19, 2022 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej strzelić sobie w domu coś takiego - https://hop-sport.pl/stoly-bilardowe/ ? Jak to widzicie? Które z tych rozwiązań robią największą różnicę? Jakie parametry są kluczowe. I z Waszego doświadczenia - czy coś takiego faktycznie wciąga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sbaumbach
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Żory

PostWysłany: Pią Mar 22, 2024 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje stół bilardowy? To pytanie zadaje sobie wielu miłośników tego sportu. Cena zależy od wielu czynników, takich jak jakość materiałów, wielkość stołu, dodatkowe akcesoria i marka. Stół bilardowy może kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych. W zależności od tego, jakiego stołu szukasz, możesz znaleźć coś, co będzie odpowiednie dla Twojego budżetu.
_________________
producent stołów bilardowych ArtBillds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy