FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kursy językowe dla HR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coala
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 9:37 am    Temat postu: Kursy językowe dla HR Odpowiedz z cytatem

Pracuję w dziale HR i muszę znać kilka języków obcych. W tej chwili znam tylko angielski i trochę niemieckiego. Chciałabym polecić dobry kurs językowy, który daje szybkie efekty. Z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polanik
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam doskonałe kursy językowe z wieloma wykwalifikowanymi nauczycielami. Opinie na temat tych kursów są bardzo dobre i godne zaufania. A główny powód, dla którego polecam te kursy - osobiście studiuję nauka języka niemieckiego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WeigelP
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 17

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że te języki powinny być dla Ciebie wystarczające, ponieważ powiedziałeś, że potrzebujesz tylko kilku języków, więc myślę, że to powinno Ci wystarczyć. Radzę Ci nauczyć się języka, który jest podobny do polskiego, ponieważ będzie Ci łatwiej go opanować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Sty 05, 2022 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój angielski nie jest jeszcze na takim poziomie jaki bym chciała. Ale systematyczna nauka przynosi efekty, sama to widzę. Teraz to nawet w internecie można znaleźć bardzo przydatne materiały do nauki i z takich każdy może sobie skorzystać. Żeby wiedzieć jakich błędów unikać, to koniecznie obejrzyjcie sobie ten materiał video https://www.youtube.com/watch?v=i8EdG_I2XL8 . Sam przekaz jest bardzo prosty i zrozumiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 4:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stella00 napisał:
Mój angielski nie jest jeszcze na takim poziomie jaki bym chciała. Ale systematyczna nauka przynosi efekty, sama to widzę. Teraz to nawet w internecie można znaleźć bardzo przydatne materiały do nauki i z takich każdy może sobie skorzystać. Żeby wiedzieć jakich błędów unikać, to koniecznie obejrzyjcie sobie ten materiał video youtube.com/watch?v=i8EdG_I2XL8 . Sam przekaz jest bardzo prosty i zrozumiały.



troche sie zastanawiam wlasnie nad taka forma nauki języka wiele osob mówi żr to działa, chyba musze sprobowac



_____________________
https://www.zizzar.pl/gdzie-zapisac-sie-na-kurs-jezykowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba zacząć! Najlepiej otaczać się językiem wokół. Pierwszy krok to zapisanie się na zajęcia. Mogę wam polecić zajęcia online w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/jezyk-francuski-k-48.html. Zapisałem się na kurs francuskiego łódź i jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nishaknapp
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 133

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thanks, heaps again for the tips, I always come to your website looking for updates and new posts. We as working in Search engine optimization it helps us a lot that you're giving us so many opportunities in our line. And it gave us knowledge and points at the same time. I hope you lead on the right path. Out of All Games, Why Baccarat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy