FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
CS:GO Skrzynie i skiny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coala
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 18

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 2:28 pm    Temat postu: CS:GO Skrzynie i skiny Odpowiedz z cytatem

Ja i moi przyjaciele uwielbiamy grać w CS:GO. Gdy mamy pieniądze, staramy się kupować skórki do tej gry. Wiem jednak, że można kupić Skrzynie i w tych Skrzyniach można zdobyć rzadkie skiny. Jakie strony do tego przeznaczone możecie doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
WeigelP
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 17

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja też dość często kupuję różne skórki w Ks Go. Ale ja też dość często kupuję skrzynki i uważam, że czasem lepiej otworzyć skrzynki, bo mogą wypaść droższe skóry niż skrzynki. Radzę więc otwierać pudełka, ale niestety nie znalazłam jeszcze dobrej sprawdzonej strony z pudełkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polanik
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 3:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kupno pudełek to najlepsza opcja dla osób szukających czegoś wyjątkowego. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że takie pudełka mogą zawierać najzwyklejsze rzeczy. Dlatego radzę wejść na stronę https://bloodycase.com/pl i zobaczyć jakie pudełka ze skórą są w ofercie. Im droższe pudełko, tym więcej unikalnych skinów będzie w środku. Czasami są one bardzo drogie i można je nawet sprzedać w dobrej cenie, jeśli chce się na nich zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy