FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
IKEA mnie urządza
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Estera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 11:14 am    Temat postu: IKEA mnie urządza Odpowiedz z cytatem

Wszystkich uprzedzonych i nie przekonanych do tego szwedzkiego producenta mebli, chciałabym nakłonić by zmienili swoje zdanie.
Dlaczego?bo wbrew powszechnej opinii to bardzo solidne i porządne meble. Chodzi o to że IKEA jest bardzo wszechstronna jeśli chodzi o jakość i materiały z jakich zrobione są jej produkty. Inne są te, które swobodnie nadają się na mieszkanie studenckie( gdzie wystarczą najbardziej podstawowe, proste, i wcale nie ze szlachetnych materiałów meble), inne są te, którymi urządzamy pokój dla naszego dziecka- nie musimy inwestować w lite ciężkie drewno bo po pewnym czasie i tak będziemy musieli je wymienić. IKEA jest praktyczna i funkcjonalna. Kuchnie projektuje z rozmysłem i stylem. Przede wszystkim jak ktoś mi powie że te meble są nietrwałe albo "plastikowe" to absolutnie się z takim kimś nie zgodzę.
IKEA to mój faworyt jeśli chodzi o praktyczne podejście i dopasowany do każdego gustu styl.
Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
regiel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 2:29 pm    Temat postu: W sumie muszę się zgodzić Odpowiedz z cytatem

Systematycznie wpadam do Janek, do IKEA i muszę przyznać, że jakiś większych obiekcji nigdy do nich nie miałem. Regularnie kupujemy tam mniejsze bądź większe rzeczy do domu i nigdy się nie zawiodłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czyrak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie też polecam IKEA. Większość produktów jest ciekawych i funkcjonalnych. Jedynie mogę się przyczepić do kanap. Miałem już w życiu 4 i wszystkie się popsuły, zarwały lub przetarły..;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regiel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio, znowu nawiedziłem IKEA i jak to zwykle bywa w tym okresie, wszędzie są promocje, także i tu. Zakończenie sezonu/katalogu wieńczą bardzo przystępne promocje które obejmują pokaźną ilość produktów. Byłem i naprawdę jest w czym wybierać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czyrak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż. meble z IKEI nie dość, że są tanie (no, kosztują przyzwoicie), to jeszcze można za ich pomocą naprawdę fajnie urządzić mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Layla
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 37

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przy okazji robienia zakupów można również dobrze zjeść Smile
_________________
Świadectwa Energetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Moderator
Moderator


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 237
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem fanka Ikei ich produktów Smile w ogóle jestem fanka tego pięknego kraju jakim jest Szwecja ( dla chcących poszerzyć wiedzę na temat Szwecji - http://doszwecji.pl ) Co do mebli ich plusem jest ze średnio rozgarnięty mąż da sobie rade z złożeniem Smile
_________________
Szukasz Nieruchomości ?
Szukasz Kredytu mieszkaniowego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marek_darek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także bardzo lubię. Wyjątkowo estetyczne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne meble
_________________
http://nieruchomości-agencja.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
swod
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w IKEI jest duzo fajnych rzeczy, ale głownie drobiazgów, co do mebli to mają fajny dizajn ale nie sa za specjalnie trwałe,
_________________
domy Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roku offers the accompanying seven gushing gadgets. visit: roku.com/link .There are five set-top gushing boxes, the Roku Ultra, Roku Premiere, Roku Premire+, Roku Express, and Express+. At that point there are two sticks, the roku.com/link Roku enables you to watch and paid video content on your TV by means of the Internet. For Activating Roku, go to roku.com/link record enter Roku com connection code showed on Roku TV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roku Streaming Device, you can watch the biggest content of channels on your TV, mobile, laptop, etc at roku.com/link . You can select your favorite channels with roku link put in code . Create your Roku account through the website given below.Roku gives the least complex approach to stream excitement to your roku.com/link TV . With a large number of accessible channels roku tv link code location visit here roku.com/link for more subtleties.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roku gives the least complex approach to stream excitement to your roku.com/link TV . With a large number of accessible channels roku tv link code location visit here for more subtleties.Sign in to your Roku account and then roku.com/link it . A Roku account gives you access to an amazing selection of movies, TV shows, music and more from the roku.com/link Channel Store.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sign in to your Roku account and then my roku.com/link . A Roku account gives you access to an amazing selection of movies, TV shows, music and more from the activate my roku code Channel Store.Initiate Roku tv, go to roku.com/link record enter Roku com connection code showed on Roku TV. My roku.com/link not working utilize new Roku code
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sign in to your Roku account and then my roku.com/link . A Roku account gives you access to an amazing selection of movies, TV shows, music and more from the activate my roku code Channel Store.Initiate Roku tv, go to roku.com/link record enter Roku com connection code showed on Roku TV. My roku.com/link not working utilize new Roku code
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy