FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycje małego budżetu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 6:41 pm    Temat postu: Inwestycje małego budżetu Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad ulokowaniem gdzieś swoich oszczędności a właściwie zainwestowaniem. Nie chcę odkładać do banku ani na lokatę. Ktos i poradził mi żebym spróbował poobracać walutą. Myślicie że to dobry pomysł? Trochę poczytałem w necie i jak się śledzi kurs i ma rękę na pulsie to można całkiem nieźle zarobić. Sprawdzałem jak to wygląda w kantorach internetowych i wychodzi na to, że tam jest dużo taniej i wygodniej dla jednego z wielu przykładów można zerknąć na https://ekantor.pl i porównać. Poza tym wymiana szybka od 5 do 15 min i cała strona bardzo intuicyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marekton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skromne oszczędności możesz zainwestować w akcje. Na platformie https://pl.freedom24.com/shares sprawdziłem, że naprawdę dużo nie kosztują, a są to udziały w znanych i dobrze rokujących spółkach, zwykle popularnych i w Polsce i za granicą. Ja sprzedasz za parę lat, na pewno zyskasz, a uda się na pewno. Taki eBay czy inna korporacja tej rangi na 100% nie splajtuje, a akcje pójdą w góręSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może złoto inwestycyjne? To jest zawsze bezpieczna lokata kapitału Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to raczej moje oszczędności wolę żeby rosły i skorzystam z nich wtedy kiedy będę tego potrzebowała. A jeśli nie to jak już nadejdzie emerytura i będę mogła korzystać z wolnego czasu i wtedy podróżować. A póki co co miesiąc odkładam w ppk https://www.mojeppk.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrego banku dla siebie do prowadzenia bankowości zarówno osobistej, jak i firmowej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez NestBank - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/poradniki/zacznij-odkladac-na-emeryture-juz-dzis-%e2%80%93-poznaj-5 którzy także przygotowali szereg podpowiedzi, jeżeli chodzi o to jak odpowiednio zarządzać finansami i oszczędności na nadchodzącą emeryturę. Życzę zdrowia i oczywiście, aby efekt i odłożone środki były jak najbardziej zadowalające na przyszłość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestowanie oszczędności to naprawdę super pomysł, ale warto pomyśleć też o tym co możesz zrobić, aby zapewnić sobie godną i spokojną starość. Wydaje mi się, że sporą szansę na to da Ci indywidualne konta emerytalne, które dostępne jest w ofercie generali investments.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością samo założenie własnego biznesu jest bardzo fajną sprawą i ja jestem zdania, że również istotnym jest to aby wiedzieć w jakiej formie prowadzić tą firmę. Całkiem niedawno ja przeczytałem na stronie https://biznes-time.pl/zalozenie-spolki-o-czym-musisz-pamietac/ czym w ogóle jest spółka i co należy o niej wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto bezpiecznie lokować oszczędności w metale szlachetne, dlatego jak rozglądacie się za wyborem miejsca w którym łatwo je kupić to zdecydowanie polecam sprawdzić https://www.mennicaskarbowa.pl/ u których znajdziecie produkty inwestycyjne czyli sztabki, ale również monety bulionowe po najlepszych cenach, no i z bardzo sprawną realizacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obojętnie ile chcesz zainwestować, w tym celu świetnie sprawdzi się aplikacja https://www.wealthseed.eu Aktualnie możesz tam nawet powiększyć swój budżet o aż 500 zł dzięki bonusowi na start. Aplikacja również jest całkowicie darmowa, a więc nic nie tracisz. Warto pobrać i sprawdzić samemu.
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W co obecnie warto inwestować? Liczę na Wasza pomoc w tym temacie?

kancelaria adwokacka tarnowskie góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie słabo z inwestowaniem bo nie mam kasy ale można też teraz postawić na pracownicze plany kapitałowe, ja tam już sporo kasy odłożyłem a wcale nie odczułem tego że oszczędzam więc uważam że to jest całkiem niezły sposób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że piszecie tutaj na temat prowadzenia inwestycji - to dobrze, bo mam też pytanie? Jak wiadomo ostatnio sytuacja na rynku nie co się zmieniła i jestem ciekawa czy fundusze inwestycyjne są bezpieczne ? W co aktualnie najlepiej byłoby inwestować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobra67
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 12
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli małego budżetu to może na początek złoto. To w każdym bądź razie pewna inwestycja, dzięki której nie stracimy pieniędzy bo z innymi to różnie bywa. A złoto i srebro to moim zdaniem taki pewniaczek dzięki któremu będziemy mieć coś pewnego a jak wiadomo złoto cały czas idzie w górę.
_________________
Szłam, zaciskając dłonie w pięści, i nie rozumiałam, dlaczego coś w środku zabrania mi urwać mu głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy