FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jadalnia/kuchnia
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neo34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Tuchowicz

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 11:34 am    Temat postu: Jadalnia/kuchnia Odpowiedz z cytatem

Dla wielu sercem domu jest kuchnia. Wspólne przygotowywanie posiłków, a przy tym mnóstwo rozmów i moc uśmiechów. Zakup krzeseł do tego pomieszczenia to bardzo ważna sprawa i warto poświęcić tutaj troszkę więcej czasu niż mieliśmy to w planach. Jakie krzesła są teraz najmodniejsze i gdzie w sieci je znaleźć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Alexandra00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 8
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci widziałam kiedyś aranżacje jadalni, w której krzesła i stół były z przeźroczystego plastiku. Zastanawiam się nad takim pomysłem, co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlgaNowak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzednia wypowiedź bardzo ciekawa - nie pamiętasz gdzie widziałaś taką aranżacje? Strasznie podoba mi się biel w jadalni. Zastanawiam się również nad odpowiednim stołem i oświetleniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benjaminqa67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiając się nad tym, jak dobrać krzesła do jadalni, warto także odpowiedzieć sobie na pytanie, ile osób będzie z nich korzystać na co dzień. Trzeba również wziąć pod uwagę wymiary stołu i samego pokoju. W większości wypadków będziemy jednak chcieli tak dobrać krzesła, aby wkomponowywały się w aranżację i dopełniały wnętrze. Trzeba zastanowić się, jaki efekt chcemy uzyskać i jak urządzone jest mieszkanie. Różnego rodzaju krzesła w sieci znalazłam w tym sklepie https://slf24.pl/krzesla.html. Jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważne pomieszczenie, więc faktycznie powinniście się przyłożyć z aranżacją. Może fajnie sprawdzą się takie panele https://eurodeco.pl/Panele-Samoprzylepne-c105 ? My rozważamy zastosowanie ich w sypialni, bo efekt końcowy jest super. Co na ten temat myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cronin.anahi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest połączyć te dwie przestrzenie, kuchnia otwarta na jadalnię to świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo zależy jaki styl preferujesz. Jeśli coś klasycznego, to szukaj czegoś typowego z drewna. Jeśli wolisz nowoczesne wyposażenie, to np., takie nowoczesne krzesła https://meblownia.pl/category/meble-krzesla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim domu kuchnia to serce. Nasza cała rodzina lubi spędzać w niej czas, bo lubimy gotować. Często przyrządzamy posiłki, dlatego postanowiłam poszukać dużego narożnika. Fajny znalazłam tutaj https://martimeble.pl/17-narozniki-kuchenne. Wygodnie się na nim siedzi, a jakość jest warta tej ceny. Koniecznie tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam zakupić krzesła drewniane i stół rozkładany sama mam taki zestaw i jestem bardzo z niego zadowolona. To bardzo funkcjonalne meble, zwłaszcza jak się ma mało miejsca w kuchni czy jadalni. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w domu sercem nie jest kuchnia a jadalnia właśnie. To tam spędzamy z rodziną wspólnie czas przy stole. W ostatnim czasie to właśnie pomieszczenie przeszło ostatnio niemalże generalny remont. W celu kupienia nowego stołu zaczęłam przeglądać strony z meblami , których na szczęście jest sporo. Miałam kilka typów i ostatecznie zdecydowaliśmy się na model, który zamówiliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A meble takie jak krzesła do kuchni kupujecie na ogół w jakichś zestawach ze stołami? To chyba dość dobre rozwiązanie, bo można zaoszczędzić część pieniędzy.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlarz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączenie kuchni z jadalną to bardzo praktyczne rozwiązanie, szkoda że nie każdy producent produkuje meble do obu pomieszczeń przez co ciężko czasem urządzić taką przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak urządzasz kuchnie to potrzebujesz sklepu z dużym wyborem produktów ale i atrakcyjną ceną. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej oferty a taką masz tu https://www.edinos.pl/kuchnia-i-jadalnia Tanio z szybką dostawą i w dużym wyborze więc więcej nie potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali porządnych mebli do kuchni to mam dla was namiar - firma Valentin z Międzyrzecza https://www.valentin.com.pl/oferta/kuchnie wykonują kuchnie na wymiar. Bardzo solidni sa, u nich możecie liczyć na solidność wykonania, terminowość i nieprzesadzone ceny. Dla nas wykonali kuchnię w nowoczesnym stylu, wyszła świetnie, idealnie tak jak nam się marzyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór fototapety do kuchni to bardzo dobry pomysł. Osobiście to gdybym miała wybierać to coś z tych wzorów https://magicandstyle.com/k300,fototapety-do-kuchni.html bardzo mi się podobają. Ładnie to wygląda i jest praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy