FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak dbać o swoje zdrowie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja o zdrowie staram się dbać każdego dnia tak aby nie musieć wstydzić się za siebie i swój wygląd. Przez to własnie uważnie dobieram składniki odżywcze każdego dnia. Na stronie jaką jest https://www.bee.pl/szybki-przepis-na-ciastka-z-maslem-orzechowym-tylko-3-skladniki-a-790.html znalazłam bardzo interesujące przepisy które powinny każdego zainteresowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujecie dobrego źródła informacyjnego, w materii koronawirusa to polecam zerknąć pod ten link: https://e-spotkania.pl/. Naprawdę sporo bardzo ciekawych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dbasz o zdrowie to na pewno będziesz korzystać z wszelkich badań okresowych i pomocy najlepszych specjalistów. Jeśli chodzi o badania z zakresu USG to polecam tą klinikę https://www.gabinetusg.com.pl/ która za niewielkie pieniądze przeprowadzi niemal każde badanie USG i poda szybko diagnozę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystacie z ubezpieczenia? http://www.naszekielce.com/?q=ubezpieczenie_na_zycie_jak_wybrac Ponieważ podpisanie umowy ubezpieczeniowej to wieloletnie zobowiązanie, trzeba się do tego starannie przygotować, decydując przede wszystkim, czy ma to być polisa obejmująca jedynie śmierć ubezpieczonego, czy również ciężkie zachorowania i utratę zdolności do pracy na długo lub na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robbstark napisał:
Jak poszukujecie dobrego źródła informacyjnego, w materii koronawirusa


Mam w sumie takie dobre i wiarygodne źródło https://naturalnieozdrowiu.pl/koronawirus-prawdy-i-mity/ i od dawna lubię przeglądać ten portal bo tam można znaleźć przeróżne, ciekawe informacje na temat zdrowia i nie tylko. Widziałam tam nawet przepisy na zdrowe dania i kiszonki a warto dbać o zdrowie bo wtedy koronawirus tak łatwo nas nie dopadnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wirusy to prawdziwa plaga, dopiero co udało mi się pozbyć wirusa hpv z okolic szyjki macicy dzięki kuracji papilocare a teraz koronawirus nas atakuje, mam nadzieję że uda się znaleźć na niego lek podobnie jak na hpv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Maj 06, 2020 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zdrowie warto dbac choc wiem ze w starszym wieku nie jest juz to takie proste. Swojego czasu moja babcia zaczela podupadac na zdrowiu a nikt nie mial jak sie nia zajmowac caly czas bo kazdy ma swoje zycie rodzinne i pracę do tego. Na szczescie sa takie domy seniora jak ten Pod Topolami https://podtopolami.eu/ w Piotrkowie Kujawskim. Widze ,że babcia odzyla odkad jest pod stala opieka medyczna i znalazla juz nawet nowe kolezanki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno teraz to trzeba wszędzie chodzić w rękawiczkach. Nie ma takiego obowiązku, ale ja jestem zdania, że lepiej dmuchać na zimne. Tutaj http://www.shop-dent.pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/rekawiczki-ochronne/rekawiczki-lateksowe-458.html rękawiczki lateksowe przede wszystkim dobrze sprawdzają się w komunikacji miejskiej czy też w miejscu pracy. Są bardzo elastyczne, więc nie spadają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carey54
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Maj 11, 2020 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starajmy się dbać o swój organizm również od wewnętrznej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pocahontas1
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 31

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badać się regularnie, by później nie było za późno. Właśnie chciałabym umówić się do chirurga onkologa na wycięcia znamienia. Czy moglibyście kogoś polecić w Krakowie? Dużo pozytywnych opinii czytałam o https://chirurgia-onkologia.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o profilaktykę, ale też dobrze znać swój organizm, by wiedzieć, kiedy dzieje się coś nie tak. Dobrze też wiedzieć jak rozpoznawać objawy różnych chorób, ten link pokazuje między innymi, jak odróżnić przeziębienie od grypy, które często są ze sobą mylone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian33265656
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 3:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce dbać o swoje zdrowie to powinien non stop ćwiczyć.Ja na przykład ostatnio przeczytałem mega interesujący artykuł na stronie rozciąganie statyczne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim zwracać uwagę na to co się je na co dzień. zalet zdrowego odżywiania i używania tylko produktów ekologicznych jest mnóstwo Smile ja np mieszkam w Warszawie i zakupy robię już dawna głównie w Rano Zebrano. Eko jedzonko prosto z pola ( warzywa i owoce) ale nie tylko bo mają też nabiał, mięso, przetwory czy kiszonki. do wyboru do koloru a dostawa zakupów pod same drzwi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać, że odpowiednia forma żywienia przyczynia się w ogromnym stopniu do Waszego zdrowia.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aronia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z podstawowych filarów dbania o zdrowie jest odpowiednia dieta. Warto poznać zasady zdrowego odżywiania i starać się do nich stosować w codziennym życiu. Nie zawsze można sobie pozwolić na pięć regularnych posiłków dzienie, ale przynajmniej powinniśmy starać się do tego dążyć. Warto także pamiętać o właściwym nawodnieniu organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 12 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy