FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak połączyć ubezpieczenia dla rzeczoznawcy majątokwego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katarzynabloch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 7:37 am    Temat postu: Jak połączyć ubezpieczenia dla rzeczoznawcy majątokwego? Odpowiedz z cytatem

mam pytanie: jak można połączyć ubezpieczenie dla rzeczoznawcy majątkowego i przy tym ubezpieczyć jego dom, biuro? Czy to się da zrobić? Wydaje mi się,że tak. Tylko czy to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
BADA
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 47
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz połączyć w jedno, ubezpieczenie majątkowe nieruchomości z ubezpieczeniem OC zawodowym?
Możesz mieć jakieś ulgi od ubezpieczyciela, że korzystasz z różnych produktów ubezpieczeniowych ale będą to oddzielne umowy.
_________________
Pozdrawiam,
Janusz
licencjonowany pośrednik nieruchomości
Doradca kredytowy
www.bada-nieruchomosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 559
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 4:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo w erze cyfrowej to kluczowe zagadnienie. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu cyber dla biznesu IT: https://www.oikjg.pl/ubezpieczenie-cyber-dla-biznesu-it-bezpieczenstwo-w-erze-cyfrowej/. Jakie środki bezpieczeństwa stosujecie w swojej firmie?
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei ja zastanawiałam się, w jaki sposób wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla pracownika w branży nieruchomości. Czytałam ten artykuł, który naprawdę mi pomógł: https://autotransit.pl/jak-wybrac-odpowiednie-ubezpieczenie-oc-dla-posrednika-nieruchomosci-zabezpiecz-swoj-biznes/. Może spróbuj poszukać na ich stronie, to może znajdziesz tam artykuł, który okaże się dla Ciebie pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Sob Lut 03, 2024 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku dostępne są różne rodzaje ubezpieczeń. Jeśli ktoś pracuje w tych ubezpieczeniach, musi wiedzieć, co się dzieje na rynku i jakie rozwiązania zaproponować klientom. Ciekawa jest także strona internetowa https://dfs24.pl/, na której można znaleźć wiele ofert pracy w tym zawodzie na różnych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy