FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak sprzedać mieszkanie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalina22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 9:15 am    Temat postu: Jak sprzedać mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Noszę sie z zakupem mieszkania, ale denerwują mnie oferty ze zdjęciami lokali zarzuconych prywatnymi rzeczami, starymi meblami itp. widać nie wystarczy niskiej ceny aby przyciagnąć klienta. Może sprzedającym przyda się trochę wiedzy jak sprzedać M?
Sama wrzucam http://www.housemarket.pl/rynek_mieszkaniowy/101/home_staging_czyli_jak_szybko_sprzedac_mieszkanie,4784.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wystawić ogłoszenie ze zdjęciami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biurawkrakowie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki temat... z jednej strony to racja, mieszkania lepiej wyglądają bez rzeczy ale ciężko zrobić zdjęcia "suchego" mieszkania, gdy się w nim mieszka. To jest największy problem.
_________________
Polecam najlepsze nieruchomości komercyjne - Magazyny do wynajęcia Kraków - tylko wybrane i atrakcyjne oferty:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
montownia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj na OtoDom. Dużo osób jeszcze szuka ofert w popularnej kiedyś gazecie Anonse.
_________________
https://cienkusz.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bodzio8841
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że trzeba posiadać odpowiednią wiedzę, żeby sprzedać mieszkanie. Teraz już wiem.
_________________
Koło łańcuchowe - sklep EBMiA.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gambi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otodom i olx są platne i to nie malo bo 30 zeta! przez co jest tam obecnie BARDZO mało ogłoszeń polecam darmowe serwisy ogłoszeniowe http://owi.pl ewentualne lokalne serwisy ogłoszeniowe typu http://warszawalokalnie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ryksza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 66

PostWysłany: Sob Mar 19, 2016 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie pojawiły się na rynku usługi home staging i przyznam, że znam kilka osób, które dzięki takiej usłudze bardzo szybko sprzedały mieszkanie, m. in. moją siostrę. Rynek mieszkaniowy jest dosłownie zasypany ogłoszeniami wszelkiej maści, a - jak powszechnie wiadomo - zdjęcia sprzedają. Dlatego warto odpowiednio przygotować mieszkanie i zwiększyć zainteresowanie potencjalnych kupujących. Moja siostra w 3 tygodnie sprzedała swoje mieszkanie, niewielka inwestycja właśnie w home staging zwróciła się z nawiązką Smile Mieszkanie przygotowywała p. Anna z pracowni 4-style. Naprawdę wyglądało bardzo "apetycznie" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryksza napisał:
Faktycznie pojawiły się na rynku usługi home staging i przyznam, że znam kilka osób, które dzięki takiej usłudze bardzo szybko sprzedały mieszkanie, m. in. moją siostrę. Rynek mieszkaniowy jest dosłownie zasypany ogłoszeniami wszelkiej maści, a - jak powszechnie wiadomo - zdjęcia sprzedają. Dlatego warto odpowiednio przygotować mieszkanie i zwiększyć zainteresowanie potencjalnych kupujących. Moja siostra w 3 tygodnie sprzedała swoje mieszkanie, niewielka inwestycja właśnie w home staging zwróciła się z nawiązką Smile Mieszkanie przygotowywała p. Anna z pracowni 4-style. Naprawdę wyglądało bardzo "apetycznie" Smile


Home staging czyni cuda Smile Moim zdaniem takie niewielkie elementy, dodatki bardzo pozytywnie wpływają na odbiór wnętrza przez potencjalnych Klientów. Drobne zmiany potrafią dać naprawdę duży efekt! Jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania, to jak najbardziej warto zaangażować osobę, która specjalizuje się w home stagingu, bo to na pewno nie zaszkodzi, a może bardzo wesprzeć proces sprzedaży Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Home staging jest super sprawą. Co prawda, sprzedawałam mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości we Wrocławiu, nie korzystałam z usług agencji home staging - ale jako że jestem z wykształcenia architektem wnętrz, bardzo przykładam do różnych detali w mieszkaniu uwagę. Polecam wcześniejsze odświeżenie mieszkania, udekorowanie - ale nawet zapach jest bardzo ważny.
Jeśli chce się szybko sprzedać mieszkanie, ważna jest współpraca z dobrym licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości - gdyż posiada on wiedzę na temat rynku, cały czas jest na czasie w branży. Ja współpracowałam z wrocławskim biurem Verso i tę współpracę bardzo sobie cenię, na pewno ich profesjonalne podejście do klienta również przyśpieszyło cały proces transakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cedem
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2016 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portale ogłoszeniowe typu OLX, są dobrym miejscem do sprzedaży mieszkania.
_________________
juvederm ultra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej udaj się do http://www.mieszkanie24.com/ oni to zrobią skutecznie i szybko Nie ma co się bawić w sprzedaż bezpośrednią i co dwa dni robić turne po mieszkaniu wiem co mówię bo już jedno sprzedałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozważałem zainwestowanie w nieruchomości i trafiłem nawet na firme, ktora w tym pomaga http://www.agge.pl/ Wydaje mi sie, że jest to w dzisiejszych czasach świetny sposób na ulokowanie pieniedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprzedać? Najlepiej dodać ogłoszenie na którymś z serwisów ogłoszeniowych. Te najpopularniejsze, wraz z opłatami omówiono w artykule na stronie: http://money.pl/archiwum/poradniki/artykul/ile-kosztuja-nas-ogloszenia-w-serwisach,22,0,2415638.html . Sądzę, że osoby, które szukają mieszkań do kupienia też najczęściej zaglądają właśnie na te strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było tak, że mieszkałam w Warszawie na osiedlu którym zarządza firma Per modum, jak wieloma innymi w stolicy. Na marginesie dodam, że życzę żeby wszyscy mieli u siebie takiego zarządcę który potrafi zaopiekować się nieruchomościami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najkorzystniej sprzedasz mieszkanie jeśli zlecisz to dobrej agencji takiej ja ta https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ a to dlatego że oni potrafią szybko znaleźć zdecydowanego kupca i nie tracisz cennego czasu i nerwów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy