FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak wygospodarować pieniądze na zakup nowej garderoby?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lapa090
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 11:58 am    Temat postu: Jak wygospodarować pieniądze na zakup nowej garderoby? Odpowiedz z cytatem

Hej.. Mieszkanie, kredyt, raty i dziecko to codzienność wielu domów, niejednokrotnie jedna pensja idzie na utrzymanie kredytu i bieżące opłaty, a pensja drugiej osoby na bieżące życie i powiedzcie mi, jak tu wygospodarować pieniądze na zakup nowej garderoby? Mąż da mi czasem parę groszy, a z mojej pensji już niewiele zostaje, a poza tym człowiek sobie wiecznie czegoś odmawia, więc jak tu dobrze i stylowo wyglądać? Gdzie można ubrać się za mniejsze pieniądze, ale wciąż tanio i modnie? Nie chodzi mi o sukienkę, którą założę dwa razy i będzie do wyrzucenia, ale o taką, którą założę kilka razy. Znacie jakieś sprawdzone sklepy z modną i jednocześnie tanią odzieżą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rekrut
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, są różne sytuacje i problemy, jednak skoro jest problem to zawsze można znaleźć rozwiązanie. Sugeruje porozglądać się za ubraniami w sieci. Nie dość, że zaoszczędzisz kaskę na ubraniach i dodatkowo trafisz coś naprawdę ładnego i modnego, to towar zostanie dowieziony pod Twoje drzwi i to często bez dodatkowej opłaty. Ja sama kupuje tylko przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtańsze ubrania są w sklepach z odzieżą używaną, taniej nie kupisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalka88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze polecam SH Wink Kupisz w nich tanie ciuszki, a do tego są już wielokrotnie prane, więc doskonale wiesz co się z nimi dzieje w procesie prania i czy się w nim niszczą Wink
Poza tym jak ciuch za kilka złotych Ci się zniszczy, znudzi czy coś, to Ci nie będzie tak szkoda jak przy tym za który musisz zapłacić kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset złotych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karola_24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 74

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może sprzedaj stare ubrania na necie i zainwestujesz z pieniędzy ze sprzedaży ubrań w nowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waleriuszo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Second Handy dają radę, ale jeśli nie lubisz chodzić w używanych ciuszkach (nie każdy przecież lubi, trzeba to wziąć pod uwagęSmile), to polecam ci neta i tylko neta:-) wpisując hasło wyprzedaże albo promocje możesz trafić na prawdziwe złoża skarbówSmile teraz dużo sklepów oferuje już wyprzedaże, więc warto poszperać, to nic nie kosztuje:-) Ale jeśli jesteś z tych leniwych szperaczy, to daję gotowca - http://www.sakolife.pl/ - ceny rewelacja i współpraca bez zarzutu Idea

Ostatnio zmieniony przez waleriuszo dnia Pon Lip 27, 2015 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ochronaR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz kupić coś porządniejszego to musisz się liczyć z większymi kosztami. Sama wole kupować gorszej jakości ale więcej - wole mieć różnorodną garderobę niż przez pół roku chodzić w jednym i tym samym! Swoją drogą znam dobrze Twoją sytuację - sami musimy spłacać kredyt, dodatkowo wszystkie opłaty, ja jeszcze studia... zawsze na coś brakuje kasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lapa090
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waleriuszo napisał:
Tak, Second Handy dają radę, ale jeśli nie lubisz chodzić w używanych ciuszkach (nie każdy przecież lubi, trzeba to wziąć pod uwagęSmile), to polecam ci neta i tylko neta:-) wpisując hasło wyprzedaże albo promocje możesz trafić na prawdziwe złoża skarbówSmile teraz dużo sklepów oferuje już wyprzedaże, więc warto poszperać, to nic nie kosztuje:-)

Jeżeli chodzi o Second Handy to nie do końca jest tak, że nie lubię chodzić w tych ciuszkach tylko ja nigdy nie mogę tam nic znaleźć;/ Szukam i w zasadzie nigdy nie mogę trafić na coś, co będzie mnie zadowalało w stu procentach , a znam osoby , które wyszukują naprawdę perełki, ale ja tak po prostu nie potrafięSad dlatego chciałabym, żebyście mi poradzili jakiś fajny sklepik, który naprawdę będzie wart uwagi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy