FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zrobić podkład po kostkę brukową?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 7:44 am    Temat postu: Jak zrobić podkład po kostkę brukową? Odpowiedz z cytatem

Jak zrobić podkład po kostkę brukową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuu, widziałam kiedyś filmik na youtubie jak to robią - kilka różnych warstw piachu, żwiru, mocne ubicie i dopiero kostka, ale tak fachowo to musiałabyś to gdzieś odkopać i sobie obejrzeć.
Ja w sumie gdybym miałam brukarskie sprawy w domu do zrobienia, to raczej zleciłabym fachowcom - a takich w sieci znajdziesz, np z Rzeszowa masz usługi brukarskie tutaj: http://www.kostka-brukowa-rzeszow.pl/, ale w swojej okolicy też znajdziesz.
Szybciej i bardziej pewnie niż jak się jako kobieta sama za takie rzeczy będziesz zabierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz również odwiedzić kanał Youtube Pozbruk, gdzie znajdziesz kilka ciekawych porad jak się odpowiednio za to zabrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mogę polecić Ci abyś również zajrzał do oferty Pozbruk, który przygotował bardzo szeroki wybór pięknych materiałów dekoracyjnych pod względem jakości, dobrej ceny i odpowiednich zabezpieczeń jak powłoka hydrofobowa bądź w przypadku płyt powłoka Nano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to ja się totalnie na tym nie znam. My zamawialiśmy kostkę od Bruk betu - https://www.bruk-bet.pl/ bo oni mają ogromny wybór. No i układał to już mąż ale teraz jest w pracy to nie bardzo mam jak go podpytać o to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kostkę brukową to moim zdaniem najlepszą opcją będzie jednak wybór porządnych modeli od Pozbruk względem których mam pewność że zadbali o najwyższą jakość wykonania, do tego zastosowanych zabezpieczeń i co ważne również szeroki wybór kolorów ze względu na barwienie w masie. Polecam sprawdzić m.in Plaza Grande, Bruk Epoka Rustica, czy Bruk Poznański.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Układanie kostki brukowej najlepiej zostawić specjalistom, którzy się na tym znają. Osobiście polecam wam firmę http://masdrog.pl/ z Łodzi. Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto również sprawdzić propozycje dostępne od Pozbruk, które na pewno pozytywnie Cię zaskoczą zarówno ilością dostępnych modeli, cenami oraz zastosowanymi zabezpieczeniami przed mrozem i wilgocią. U nich znajdziesz wiele pięknych propozycji kostek zarówno dekoracyjnych, jak i uniwersalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy