FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka dieta przeciw wzdęciom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Maj 13, 2021 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście korzystam z takiej opcji, jak Catering Warszawa w wydaniu od Mój Catering u których j wybrałam sobie bardzo wygodną dietę optymalną i jedzenie było naprawdę dobre. Warto przetestować i zmienić swoje nawyki żywieniowe na dużo lepsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
TomBud50
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 86

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z jelitami rozpoczął się u mnie od kilku miesięcy. Udałam się do specjalistów z proktolog.lublin.pl i pomogli mi dopasować odpowiednie metody leczenia. Polecam.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 457

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 6:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak! Też pamiętam tez żeby stosować probiotyk proctolact nie tylko przy leczeniu antybiotykami ale też sytuacjach kiedy jestem na przykład narażony na stres albo podczas podróży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku pojawiania się wzdęć należy w pierwszej kolejności zadbać o dietę, nie trzeba jej radykalnie zmieniać tylko trochę zmodyfikować. Dobrym sposobem bez wątpienia też jest przyjmowanie zdrowych o najlepszej jakości dostępnych probiotyków w kraju, a dokładniej sanprobi ibs.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wioletta_Lorens_86
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomBud50 napisał:
Problem z jelitami rozpoczął się u mnie od kilku miesięcy. Udałam się do specjalistów z proktolog.lublin.pl i pomogli mi dopasować odpowiednie metody leczenia. Polecam.[/url]


Chyba trafiliśmy do tego samego specjalisty Wink mi również pomogła konsultacja z proktolog lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to znaleźć kogoś, z kim będzie się Wam bardzo dobrze współpracowało.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może w takim razie dieta oczyszczająca od SportFood, mam zbilansowane posiłki i co ważne stawiają na różnorodność smaków co daje na pewno wiele korzyści dla naszego organizmu. Jednocześnie taka dieta mnie nie męczy, a dostarczając odpowiednio dużo kalorii mam energię na cały dzień. Warto sobie sprawdzić taką opcję jak DIETA 3 DNIOWA która zawiera 5 smaków o poj. 500 ml oraz 3 wody kokosowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clovis35
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że gdy wzdęcia pojawiają się pomimo zażywania leków to powinnaś udać się na badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musi to być lekkostrawna dieta a przy ewentualnych zaparciach zapytaj w aptece o xenna extra comfort, ja takie https://www.xenna.pl/xenna-extra-comfort/ coś sobie kupiłam i się wszystko uspokoiło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3691

PostWysłany: Pią Sty 07, 2022 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku ze swoimi dolegliwościami trawiennymi zdecydowałam się na pomoc dietetyka - https://symbioss.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zdecydowanie widzę u siebie poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto tutaj zaznaczyć, że dieta pudełkowa daje wiele możliwości. Bo dzięki takiej diecie można poprawić swoje zdrowie, dopasowując odpowiednie menu i kaloryczność owych posiłków. Zobaczcie zatem co w ofercie ma firma https://kuchniavikinga.pl/diety/low-carb/ - bo ich oferta naprawdę jest atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 119

PostWysłany: Nie Sty 21, 2024 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyżej juz ktoś wyżej pisał o sanprobi ibs. Chciałabym tylko od siebie dodać w kontekście probiotyków, że na pewno powinno sie je dopasowywac indywidualnie, bo każdy ma inne szczepy bakterii. A jesli chodzi o regulowanie procesów trawiennych i metabolizmu mozna się wspierac regularnie tym postbiotykiem https://akkermansia.pl/produkt/sanprobi-premium-the-akkermansia-company/ ma on działanie bardziej holistyczne, dzieki czemu efekty dostrzega sie nie tylko w poprawie pracy jelit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy