FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki ekspres do kawy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ekspres z Krupsa - nie powiem, ale już lata temu się do tej marki przekonałam, więc korzystam chętnie:)
A co do kawy - wyłącznie ziarnista, albo od razy sypana, tu piję i takie i takie, ale same rozpuszczki to mi jakoś nie podchodzą.
Właśnie czekam na dostawę kawy z Ekoitalli ( https://ekoitalia.pl/62-kawa-ziarnista )

- wprawdzie tania to ona nie jest, ale już zdążyłam się przyzwyczaić, że jak chcesz lepszą kawę, to zapomnij o "markietach" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ten ekspres Krups nie jest przypadkiem na kapsułki? Czy masz jakiś inny model?
Powrót do góry
Burrqua
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie czy ekspresu do kawy Krups nie są kapsułkowe ? Jeżeli będziesz potrzebować zwykłego ekspresu do kawy polecam zajrzeć do https://love4coffee.pl tego rankingu, znajdziesz tam dużo ciekawych informacji na temat ekspresów do kawy.
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak szukacie ekspresy do kawy do biura to zobaczcie tu http://yazamco.com.pl/ekspresy-do-kawy.html Dla mojej firmy to taki ekspres będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej ze na raz obsłuży większa ilość osób. Kolega który ma podobną do mojej działalność, ma taki ekspres i jest bardzo z tego zadowolony. To właśnie on polecił mi tę stronę.Twierdzi że kawa jest bardzo smaczna, a przestoje w pracy znacznie się skróciły.
Powrót do góry
celta
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą ekspresów do kawy. Od siebie mogę polecić wam www.ekspresydokawy.pl Tam znajdziecie całkiem niezły sprzęt w dobrych cenach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: