FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jaki telewizor?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety należę do tych osób, które zawsze mają problem z wyborem odpowiedniego sprzętu dla siebie, dlatego stale szukam jakiś porad i najlepszych rozwiązań. Na szczęście w tej kwestii internet nie zawodzi i mogę korzystać np. z takich stron, jak http://www.flyweb.pl/jaki-telewizor-wybrac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ten model polskiej firmy Manta Ci się spodoba https://manta.com.pl/product/75lua120d/ . Ma świetne parametry a na dodatek jego cena jest bardzo atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1720

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sklepie https://www.sferis.pl/telewizory-3266 mają wiele różnych telewizorów do wyboru. Wszystko zależy od konkretnych preferencji oraz oczywiście posiadanego budżetu. Nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Trzeba się dobrze rozejrzeć i samemu podjąć decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie zwróć uwagę na ofertę telewizorów od Manty, ponieważ można liczyć u nich na szeroki wybór modeli i do tego bardzo dobre parametry i funkcjonalności. Ja kupiłem model TV 55LUS79T o rozmiarze 55 cali. Do tego modemem Wifi, formatem obrazu 16:09 i klasą energetyczną A+. Zdecydowanie daje radę w codzienny użytkowaniu, czy także podczas gie na konsoli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
collierlincoln
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując telewizor nie powinniśmy kierować się tylko niską ceną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest Samsung QE58Q60TAUXXH QLED Quantum HDR i bardzo go sobie chwalimy, ma bardzo wierne odwzorowanie kolorów, wyraźne kontrasty nawet pod szerszym kątem i doskonałą płynność obrazu, jest intuicyjny w obsłudze. Kupiliśmy go w sklepie internetowym https://afgmarket.pl/telewizory/5317-telewizor-samsung-qe58q60tauxxh-qled-quantum-hdr.html i jak widzicie cena za niego jest bardzo rozsądna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej warto sprawdzić nowe modele telewizorów od Manta, które akurat pod względem jakości wykonania, parametrów oraz zakresu funkcjonalności wypadają bardzo dobrze. W moim przypadku konkretny model to 65LUA69K czyli 65 calowy ekran, funkcja przeglądarki internetowej, rozdzielczość 3840×2160 (UHD) i wysoka jakość dźwięku z kinem domowym. Udany wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gmoore
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może taki wynalazek jak telewizor laserowy ? Chodzi mi mniej więcej o ten, który jest opisany tutaj: https://maxelektro.pl/poradniki/co-to-jest-laser-tv,563.html . Zastanawiam się nad zmianą sprzętu na nowy. Lubię oglądać filmy, więc telewizor jest dla mnie ważny i zależy mi na dobrej jakości obrazu. Ten laser tv wydaje się być spoko opcją. Dajcie znać co myślicie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 537

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór telewizorów spory więc warto zapoznać się z ofertą i wybrać ten z funkcjami najbardziej nam odpowiadającymi. Moim zdaniem warto aktualnie kupować tv z 4K. Bo tak jak ja mając kablówkę w Elpos mam już możliwość oglądać kanały w tej wysokiej rozdzielczości co sprawia wielką przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki telewizor o przekątnej 60 cali polecacie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majenort
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie świetnego telewizora o dużej przekątnej to śmiało mogę wam polecić ten ranking telewizorów 65 cali. Zaprezentowane modele są naprawdę atrakcyjne, a zespół redaktorów świetnie wyjaśnił wady i zalety każdego z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na takie uchwyty do telewizora: https://e-media.com.pl/Uchwyty-do-TV-c808? Czy przydadzą się Wam przy montażu tego telewizora? Moim zdaniem to całkiem ciekawe rozwiązanie i warto je wziąć pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 4:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli szukacie przede wszystkim dobrej jakości modeli telewizorów do swojego salonu to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć różne modele w zależności od oczekiwań i też rozmiarów jakie szukacie np. 50LUA19D w rozmiarze 50 cali jakością 4K, SmartTV i też naprawdę dobre wykonanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy