FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki wybrać dywan?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzisław25
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 10:05 am    Temat postu: Jaki wybrać dywan? Odpowiedz z cytatem

Chcemy kupić nowy dywan do salonu. Podobno najlepsze są te ręcznie tkane tylko czy nie są droższe? Gdzie znaleźć takie dywany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie są dużo droższe. W Black Red White mają takie ręcznie tkane dywany w dość niskich cenach ( tutaj jest strona, na której możesz je sobie przejrzeć : http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany/ ).
Sama mam w salonie taki jasno szary dywan:

Jest on ręcznie tkany. Włóko dłuższe, dość gęsto zbite ale dzięki temu bardzo wysokiej jakości.
I powiem Ci,że taki gładki dywan, mimo że jest trochę trudniejszy w czyszczeniu niż te wzorzyste to prezentuje się o niebo lepiej niż stare tureckie dywany, które czasami widzi się jeszcze w polskich mieszkaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne jakościowo dywany ma Vox. Nie przyciągają kurzu i brudu, więc nawet w pokoju alergika się sprawdzą.Linku nie daję, bo łatwo w necie odszukać, firma znana - też mają drzwi i podłogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że dużej różnicy w cenie nie ma między tymi rodzajami dywanów. Np. mój salon zdobi dywan zakupiony w tym sklepie internetowym: http://dywanstyl.pl/kategoria/klasyczne-i-tradycyjne Muszę przyznać, że ich produkty są wysokiej jakości i każdy może znaleźć u nich coś, co trafi w jego gust. Ja już znalazłem, może teraz pora na Ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witen1972
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem. Nie jestem zadowolona ani z dywanów tkanych na płasko (przecierają się), ani z dywanów z grubym włosiem (problemy z odkurzaniem - mam dwa psy, więc można sobie wyobrazić jaki jest z tym problem). A poza tym dywan z grubym włosiem szybko traci swój wygląd - ugniata się i robi się zwyczajnie brzydki. Może w ogóle zrezygnuję z dywanów, bo są drogie i niepraktyczne, przynajmniej dla mnie Wink
_________________
Projekty domów

http://www.plandomu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie same obserwacje. Nie wiem, kto ma siły do doprowadzania do ładnego wyglądu dywanów z wysokim włosiem. Te tkane na płasko podobają mi się zwłaszcza w ikea. Jednak przy kocie lepiej w ogóle ich nie mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian Ozga
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląd to jedno, ale jeszcze trzeba myśleć o funkcjonalności, bo później odkurzanie czy pranie takiego puszystego dywanu, to istna mordęga Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liutaalt22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wybrałem taki gruby dywan z miękkiego materiału, dzięki któremu mogę codziennie na rano skutecznie wstawać na miękką powierzchnie.
_________________
wentylacja z odzyskiem ciepła poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy