FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie konto wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 11:29 am    Temat postu: Jakie konto wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam
Gdzie jest najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe? W jakim banku - co możecie polecić? Czytałam niedawno w jakim banku założyć konto i zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje konto oszczędnościowe w Toyota Banku, bardzo przyjemny procent, przekonuje mnie też kalkulator konta oszczędnościowego, który pozwala podliczyć ile pieniędzy zarobisz w jakim czasie, bardzo wygodne i pokazuje szacunek do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj sobie na http://www.konto-studenckie.pl Znajdziesz tam propozycje najlepszych bankow i kont dla studentów. Widziałam, ze jest sporo informacji i wskazówek ktore moga sie przydać nie tylko studentom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/bankowe-konto-osobiste-do-zadan-specjalnych-przewodnik,2490759,4142 - tu sobie wejdź. Fajny, przydatny przewodnik. Myślę, że to Ci pomoże w wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn ostatnio coś mi wspominał o założeniu rachunku w banku. Zaczęłam więc szukać informacji, jakie wybrać konto dla studenta. Trafiłam na informacje warte uwagi na tej stronie https://www.noworudzianin.pl/WWW/2020/11/30/jakie-wybrac-konto-dla-studenta/ . Może kogoś z Was również zainteresują? W końcu to musi być mądra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy