FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie robicie zakupy online?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 11:07 pm    Temat postu: Jakie robicie zakupy online? Odpowiedz z cytatem

Roicie czasem zakupy przez internet? Jesli tak to super, bo ja coraz częściej korzystam z tej możliwości. Ostatnio nawet kupiłam Czujniki indukcyjne w sklepie Gigaom i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Artur1988
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również uwielbiam robić zakupy przez internet w "spokoju" nie muszę stać w kolejkach i chodzić po galeriach tylko w spokoju mogę zakupy zrobić w domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka,że dzisiaj w sieci można kupić albo chociaż obejrzeć praktycznie wszystko. Ja np. ostatnio przeglądałam ofertę firmy http://www.pietrucha.pl/pl/oferta/inzyniera-ladowa-i-wodna/geosiatki/charakterystyka . Istnieją już na rynku od dłuższego czasu i mają grono swoich zaufanych klientów. O czymś musi to świadczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to w ogole ostatnio zaszalalam i zamowilam naroznik online na stronie salonu agata Very Happy bylam zdecydowana na konkretny, wiec nie bylo problemu, ze nie wiem jak wyglada czy cos:D dostawa ekspresowa, chyba nawet czekalam krocej niz jak zamawialam stacjonarnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja lubię robić zakupy przez internet. Zawsze jakoś to idzie bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 63
Skąd: skąd chcesz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy przez internet to faja sprawa,osobiście coraz częściej korzystam właśnie z takiej formy zakupów.Od kiedy nie ma żadnych ograniczeń i mogę kupować w nim zarówno artykuły spożywcze jak i agd czy skórzane torebki,szaleję w internecie na całego.To bardzo wygodne.Szukając dobrej jakości torebek skórzanych natrafiłam na sporo dobrych opinii na wielu blogach kobiecych o sklepie https://sklep-torebki.pl/
Sklep oferuje szeroki wybór torebek skórzanych,portfeli,pasków do spodni.Możemy wybierać spośród wielu kolorów,wzorów,a wszystko to w atrakcyjnych,niewygórowanych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silatomysl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet bardzo często robię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuję chyba kosmetyki, książki i czasami ubrania, chociaż te ostatnie wole jednak przymierzyć przed zakupem. Ostatnio kupiłam sobie lakiery hybrydowe tej nowej marki: https://hihybrid.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojej żonie kupiłem ostatnio mały prezent ze strony https://www.amazinglashes.pl/sztuczne-rzesy, chyba powinna być zadowolona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rzadko robię zakupy przez Internet, bo wolę stacjonarne. W internecie częściej szukam informacji o tym jak np zamocować coś co kupiłam stacjonarnie. Dzisiaj pół nocy spędziłam na szukaniu informacji o montażu haku holowniczego, ale na szczęście w końcu znalazłam go tu https://adamot.pl/blog/montaz-haka-holowniczego-jakie-mozemy-napotkac-trudnosci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się skłąda że
https://sklep.spirulina.pl/produkty/spirulina-chlorella-naturalne-oczyszczenie-organizmu
spirulina smaczna i zdrowa


Ostatnio zmieniony przez detka dnia Pon Mar 04, 2019 2:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 63
Skąd: okolice Radomia

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już tylko spożywkę kupuję tradycyjnie, a tak wszystko w sieci. Wczoraj byliśmy w Cierpicach obejrzeć kanapy do pokoju. Ależ tam jest ogromny wybór mebli. Opłaciło się jechać, a w Toruniu byliśmy we wszystkich i nic ciekawgo nie znaleźliśmy. Upatrzyliśmy fajną callin w kolorze pudrowego różu, ale zamawiać ją będziemy juz na ich stronie internetowej. Ta kanapa to juz któryś z kolei mebel w ten sposób kupiony.
_________________
pati22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwaszkojan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie robię zakupów online. Wolę chodzić do sklepu, pomierzyć, czy wybrać sobie coś odpowiedniego. Dotknąć, zobaczyć co to jest. A nie po omacku w sklepie online.
_________________
szkolenia BHP - pietrzyk-bhp.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jedzenie online również kupujecie, czy raczej takich ofert unikacie? Ja nie próbowałam jeszcze, ale za to korzystam z różnych ofert i promocyjnych akcji. Teraz wpadłam na tą od Aviko. Słyszeliście już o aplikacji Aviko Benefits, dzięki której za zdobyte punkty otrzymujemy nagrody? A jedyne co trzeba zrobić, to zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornel_234
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 26

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd mam https://telewizjaswiatlowodowa.pl i internet światłowodowy to właściwie robię większość zakupów w sieci. Wszystko idzie sprawnie, nie trzeba spędzać kilku kwadransów na staniu w kolejce, a do tego można się na spokojnie zastanowić co się chce, a nie brać na szybko bo jest masa ludzi w sklepie. Przeważnie kupuję online elektronikę, ubrania, buty, a teraz też coraz częściej żywność, bo sporo sklepów wprowadza taką opcję 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy