FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie rzeczy są niezbędne w kuchni?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pillkarzyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 3:08 pm    Temat postu: Jakie rzeczy są niezbędne w kuchni? Odpowiedz z cytatem

Hej:) mam nadzieję, że mi podpowiecie, jakie rzeczy są niezbędne w nowej kuchni:) jestem singlem, ale bardzo lubię zapraszać znajomych i wspólnie z nimi gotowaćSmile teraz kiedy mam nową kuchnię spotkania i gotowanie będą przyjemniejsze, ale nie wiem co obowiązkowo powinno się znaleźć w kuchni? Noże, sztućce, komplet garnków i serwis obiadowy to chyba najważniejsze podstawy? Gdzie szukać takich rzeczy i wśród jakich marek? Słyszał ktoś o marce Karolina , bo podobno jest to znany producent? choć ja o nim nie słyszałem;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bobbob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją kuchnię to mi właściwie dziewczyna wyposażyła, bo ja się na tym nie znam (polecam sobie jakąś znaleźć, to bardzo ułatwia sprawęSmile. Z tą marką, o ktorej piszesz nie miałem bezpośrednio do czynienia, ale chyba już na jakims forum czytałem, że ludzie pozytywnie się na jej temat wypowiadają. ale ja tam nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinakowalska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lodówka, piekarnik, ekspres do kawy - to moje niezbędne sprzęty Agd Smile Plus naczynia, sztućce, garnki itp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fausten
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmę "Karolina" kojarzę przede wszystkim z porcelany. Moja znajoma lubuje się w ich produktach, ma piękną zastawę stołową tej marki, filiżanki, spodeczki, cukierniczki, kubeczki takie jak na tych zdjęciach http://witeks.pl/porcelana-karolina. Myślę, że jeśli zainwestujesz w produkty tej firmy, to nie pożałujesz Smile Na początek możesz kupić jakiś mały zestaw, nikt nie każe Ci przecież kupować zastawy na 20 osób Very Happy

Ostatnio zmieniony przez fausten dnia Sro Maj 06, 2015 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dropczak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 11:44 am    Temat postu: Re: Jakie rzeczy są niezbędne w kuchni? Odpowiedz z cytatem

pillkarzyk napisał:
Hej:) mam nadzieję, że mi podpowiecie, jakie rzeczy są niezbędne w nowej kuchni:) jestem singlem, ale bardzo lubię zapraszać znajomych i wspólnie z nimi gotowaćSmile teraz kiedy mam nową kuchnię spotkania i gotowanie będą przyjemniejsze, ale nie wiem co obowiązkowo powinno się znaleźć w kuchni? Noże, sztućce, komplet garnków i serwis obiadowy to chyba najważniejsze podstawy? Gdzie szukać takich rzeczy i wśród jakich marek? Słyszał ktoś o marce Karolina , bo podobno jest to znany producent? choć ja o nim nie słyszałem;/


wiadomo, sztućce, garniki, talerze, patelnie to podstawa, bez tego ani rusz Wink na pewno też wszelkie łyżki do mieszania, jakieś spodki, foremki, sprzęt AGD. O tej firmie nie słyszałem, ale jeżeli ceny są przystępne to kupuj Wink co do patelni to polecam Fiskars - drogo ale bardzo solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sokowirówka u mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukamy taniej wyciskarki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franko my tez szukamy wyciskarki. Przejrzałam juz kilka ofert i chyba zdecyduję sie na wyciskarkę Oskar z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/Jednoslimakowe/49 Cena jest bardzo ok moim zdaniem.
Sokowirówki nie chce bo naczytałam się wielu negatywnych opinii na ich temat. Wolę wydać ciut więcej i mieć dobrą wyciskarkę, która nie zniszczy mi witamin w sokach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci można znaleźć sporo fajnych ofert z wyposażeniem do kuchni. Dobry przykład tutaj https://europ24.pl/garnki/do-gotowania-na-parze . Dla mnie w każdym pomieszczeniu muszą być tylko te przedmioty, które są potrzebne. Dzięki temu unikam zagracenia i mam w pełni funkcjonalne wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Maj 03, 2019 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno niezbędny jest sprzęt AGD. I ktoś musi go zamontować Smile Jeśli chodzi o montaż AGD to warto w tym celu znaleźć dobrą firmę. Polecam zajrzeć na stronę http://milenium-agd.pl/montaz-agd/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartinBic
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 65

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie na pewno odpowiednia lodowka Smile https://www.ceneo.pl/Lodowki/Kolor:Czarne/Rodzaj:Side_by_Side.htm moze cos takiego jak tutaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza meblami czy akcesoriami postawiłabym też na dobre jakościowo oświetlenie. W kuchni po prostu nie może być ciemno Smile Bardzo dużo ciekawych rozwiązań ( do całego mieszaknia ) znajdziecie w GTV. Jakość produktów bez zastrzeżeń a ceny bardzo rozsądne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile na pewno zlew, lodówka, kuchenka itd. Ale ja przyznam że po tym jak kupiłam rok temu Thermomixa to nie wyobrażam sobie też gotowania bez niego. Duża baza przepisów, łatwe gotowanie, naprawdę, tyle pyszności już dzięki niemu stworzyłam. A wszystko dzięki temu że poszłam na taką prezentację w Kielcach u Justyny Ciesiun i tam kupiłam sprzęcior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno zakupiłam ekspres do kawy do swojej kuchni. Nie jest to sprzęt pierwszej potrzeby jednak znacznie ułatwia życie. Jeżeli też jesteście zainteresowani zakupem ekspresu do kawy to polecam wam zajrzeć na stronę www.ekspresydokawy.pl Tam znajdziecie sprzęt wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest sporo takich rzeczy zaczynając od urządzeń AGD. Zobaczcie sobie tu jednak też co proponuje firma https://hefra.pl W tym miejscu znajdziecie różnego rodzaju srebro, w tym zestawy srebrnych sztućców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy