FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kamper wypożyczalnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek50
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 50

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 8:28 am    Temat postu: kamper wypożyczalnia Odpowiedz z cytatem

Hej, czy ktoś z was kiedykolwiek wypożyczał kampera? Wiecie która kamper wypożyczalnia jest najlepsza? https://www.bscamp.pl/index
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
vbatz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda to cenowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwukrotnie miałem okazję a w zasadzie przyjemność wynajmować kampera:) Korzystałem z oferty https://kampery-wynajem.pl/ . Na stronie możecie obejrzeć pojazdy oraz zapoznać się z cennikiem. Po szczycie urlopowego sezonu zawsze jest taniej, sam komfort podróżowania nowoczesnym kamperem stoi zaś na bardzo wysokim poziomie. Mieszkalne auta zapewniają nie tylko swobodę i mobilność ale też wygodę. Są ogrzewane, dość przestronne, na wyposażeniu znajduje się wszystko to, co np. w domkach campingowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że bardzo ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem, zamiast za każdym razem wypożyczać kamper, jest przerobienie swojego samochodu osobowego. Wydaję się, że to brzmi niemożliwe, a jednak dzięki firmie Vojo, która zajmuje się zabudową turystyczną samochodu https://vojo.pl/city-break/ Możecie sami wybrać jakie moduły najbardziej interesują was w samochodzie. Jeśli nie macie pewności, czy takie rozwiązania będą pasować do Twojego samochodu, wystarczy zerknąć na stronę internetową firmy i sprawdzić, czy Twój model jest na liście, jeśli nie firma chętnie dopasuje rozwiązania do twojego auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy faktycznie lubimy w taki sposób spędzać wakacje to ja również jestem zdania, że jak najbardziej warto jest co nieco wiedzieć na ten temat. Jak ja chcę gdzieś wyjechać to wiem, że sklep turystyczny horyzont na pewno będzie miał bardzo fajne produkty, które mi się w tym wyjeździe przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy