FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Karnisz
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 7:51 pm    Temat postu: Karnisz Odpowiedz z cytatem

Robie w domu niewielki remont i chciałabym trochę pozmieniać. Widziałam, że mają fajne karnisze na http://www.homewood.com.pl . Chyba się na nie zdecyduje ale moze jeszcze gdzieś widziliscie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
henhug
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paginek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz fajny artykuł dot. wyboru karniszy: https://warszawa.dlastudenta.pl/kobieta/artykul/jak-wlasciwie-dobrac-karnisze,135262.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Karnisze , to najciekawszy i największy wybór ich mają na Ceneo. W dodatku ceny i modele są tak rozmaite, że każdy z pewnością znajdzie jakiś dla siebie.my teraz po remoncie potrzebujemy ich do całego mieszkanie. Czyli cztery pokoje plus kuchnia. W kuchni to będzie taki do zazdrostki, a w innych pomieszczeniach może zamontujemy takie szyny sufitowe? Wówczas bardziej będzie się można popisać, jeśli chodzi o wzór firanek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greenfelder.judge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zmianą karniszu nie na taki z żabkami, tylko taki, gdzie firany się na niego nakłada. Wydaje mi się, że dużo łatwiej się wiesza i prasuje taki typ. Prawda to? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już macie dosyć typowych karniszy, które słabo trzymają się w ścianie, żabek, które niszczą firany i chcecie coś nowego i wyjątkowego to firma Wolakrakżal ma w swojej ofercie karnisze elektryczne. To bardzo trwała i wyjątkowo elegancka ozdoba każdego salonu czy sypialni. Wygląd łączą z funkcjonalnością, bo nie ruszając się z łóżka czy kanapy możemy nimi sterować pilotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieracie firanki do swojego domu? Na pewno jest to bardzo fajny dodatek dekoracyjny, nawet w nowoczesnych wnętrzach te mogą świetnie się prezentować. Zainteresujcie się tu może ofertą od https://www.eurofirany.com.pl W tym miejscu znajdziecie sklep internetowy z tekstyliami do domu i różnymi ciekawymi dodatkami dekoracyjnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ward.hickle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że karnisz może być obojętnie jaki. Zabawa zaczyna się w dobraniu do tego firan. Jeśli ma się na to chęci, to można znaleźć naprawdę cuda

________
szycie firan poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że ja akurat stacjonarnie nie mogłam znaleźć karnisza, który spełni moje oczekiwania, czyli będzie wyglądał dość oryginalnie. Udało się to jednak na stronie https://www.karnix.pl/karnisze-marki-karnix-galeria-produktow.html i myślę, że coś mogłabym tam dla siebie wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni karnisz to też jednak pewna dekoracja do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo zależy od tego, jak chcecie urządzić Wasze mieszkanie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam pełen komplet, karnisz z uchwytami i końcówkami za 40 zł na Allegro Very Happy Co prawda końcówki są plastikowe, ale nawet tego nie widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku dekoracji okiennych na pewno warto postawić na sklep Karnix https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html wyjątkowe propozycje dekoracji, zawsze rzetelne wsparcie obsługi i do tego dotrzymanie terminów realizacji. Jak na razie korzystamy z chęcią i nie mamy najmniejszych zastrzeżeń co do jakości ich prac i realizacji zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karnisz to ciężki i odpowiedzialny wybór. Będzie z nami przez bardzo długi czas - musi więc być wytrzymały i przede wszystkim - dobrej jakości. Oczywiście karnisz jest też ozdobą pomieszczenia, więc warto wybrać taki, który będzie pasował do naszej aranżacji wnętrz. Na stronie: https://sklep.karpol.pl/produkty/kategoria/karnisze-metalowe można znaleźć duży wybór karniszów metalowych. Są naprawdę wysokiej jakości, a mimo to w dobrej cenie. Z tej kategorii naprawdę mnóstwo propozycji wpadło mi w oko, więc na pewno Ty też coś wybierzesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam zmieniać coś w salonie, teraz trafiło na zmianę karniszy, kupiłem listwy karniszowe w sklepie https://podlogi24.net/sztukateria-listwy-karniszowe-o_c_1597_1.html i powiem wam, że wyglądają naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy