FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kąt do czytania - jak zorganizować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 6:35 pm    Temat postu: Kąt do czytania - jak zorganizować? Odpowiedz z cytatem

Jak stworzyć dobrze zorganizowany zaciszny kąt do czytania gdzieś w mieszkaniu?
Myślałam o tym, żeby to było w salonie, znalazłam nawet fajną lampę tu: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe/ (akurat w promocyjnych cenach mają), ale wciąż nie wiem jaki wybrać fotel i stolik.
Możecie polecić coś fajnego? Może coś widzieliście ostatnio w sklepach i utkwiło wam w pamięci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2014 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swój ukochany fotel, który z czasów przedpotopowych pochodzi. Wielki, skórzany, rozciapany. Ale to najwygodniejsze miejsce do czytania w całym domu Smile A to jak urządzić miejsce do czytania zależy od upodobań, ja na przykład nie potrafię czytać przy biurku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mikolaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba spokojny kącik przy oknie, albo z dobrym oświetleniem, duży wygodny fotel, obowiązkowo miękki koc do tego i malutki stoliczek, żeby móc odłożyć ciepłą herbatę Smile
_________________
Serwis ogłoszeniowy - czyli wszystko czego potrzebujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym pomysłem byłoby zorganizowanie osobnego pokoju, gdzie będzie znajdować się biblioteczka oraz biurko i kanapą lub fotelem do czytania. Nie zapomnij również o zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia, by nie psuć własnego wzroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikolaj napisał:
duży wygodny fotel, obowiązkowo miękki koc do tego i malutki stoliczek, żeby móc odłożyć ciepłą herbatę Smile


Dokładnie! Jakbyś opisał mój kącik do czytania Very Happy Na stoliczku niestety czasem nawet herbata się nie mieści, bo leżą książki z rodzaju: zapas na później Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy