FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
komputer stacjonarny? jaki model?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszkanka45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 9:48 pm    Temat postu: komputer stacjonarny? jaki model? Odpowiedz z cytatem

Wielu z nas zadaje sobie pytanie, co bardziej opłaca się kupić? komputer stacjonarny czy laptop? piszecie, że stacjonarny wychodzi taniej i jeśli nie zależy nam na mobilności to najlepiej wybrać ten typ komputera. Należy również zastanowić się do czego nam będzie nam tak naprawdę potrzebny, do gier? czy do grafiki? a poza tym jest mnóstwo marek na rynku i nie wiemy na który mamy się zdecydować. Też swego czasu szukałem w sklepach naziemnych jak i w internecie aż w końcu trafiłem na ten model http://www.vobis.pl/komputer-vobis-samuraj-i5-4570-8gb-1tb-gtx750-2gb-120-gb-ssd-vobis-2-141392.html i z tego co pisaliście, że bardzo dobry i tak jest, nie mogę narzekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak lepiej zdecydować się na laptopa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Czw Maj 12, 2016 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też niedługo czeka kupno laptopa. I powiem szczerze, że już na samą myśl ciarki mnie przechodzą. Nie znam się w ogóle na tym temacie, a przecież coś wybrać trzeba.
Póki co staram się trochę podbudować swoją wiedzę artykułami w stylu tego: http://www.morele.net/wiadomosc/pamiec-ram-czas-dostepu-vs-taktowanie-co-wazniejsze/2447/ . Mam nadzieję, że będą jakieś efekty i chociaż trochę rozjaśni mi się w głowie zanim wybiorę się do sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputery poleasingowe znajdziesz w dużo niższej cenie na https://mobikomp.pl/12-komputery . Maja także laptopy i inne niezbędne gadżety. Zerknij sobie i podpytaj o szczegóły doradcę w sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie złożyć coś swojego. My już kończymy. Rozglądamy się jeszcze za monitorem komputerowym na www.zadowolenie.pl/sprzet-komputerowy/monitory. Chcielibyśmy kupić coś w miarę dużego, żeby fajnie się na nim grało i oglądało filmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafal007
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ktoś w stanie polecić konkretny model do powiedzmy 2000zł? Mówię tutaj o laptopie, nie o PC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopczynski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenovo , Ntt, HP, Dell sa dobre i poleciłbym je zawsze Smile
_________________
Kobieta o zdrowiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondzil
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 69

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się rozdrabniać, Ge Force 1080 GTX, Intel i7 7700k i mamy zestaw optymalny.

Ostatnio zmieniony przez kondzil dnia Pon Sie 27, 2018 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie znajdziesz idealnego modelu. Najlepsze są te składane przez samego użytkownika. Jeżeli będziesz potrzebować konkretnych informacji o kartach graficznych to zerknij na http://gameradar.pl/ranking-kart-graficznych-top-10-najlepszych-kart-do-pc/ - myślę, że Ci się może przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sepka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej kupić laptop i pokrowiec? Laptop możesz zabrać ze sobą wszędzie- komputer stacjonarny niekoniecznie.
_________________
http://www.inbag.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mysle ze laptop bedzie duzo lepszym wyjsciem. Jest to jednak bardzo wygodne rozwiazanie, komputery stacjonarne juz powoli albo i nawet bardzo szybko wychodzą z mody. Zobaczcie sobie oferty w bardzo fajnych cenach na http://www.komputronik.pl/category/5022/laptopy.html na pewno znajdziecie tam bardzo dobre laptopy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy do czego ma służyć.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyowi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 7:37 am    Temat postu: Komputer Odpowiedz z cytatem

Pytasz o stacjonarny lecz ja bym polecał laptopa, skoro juz chcesz stacjonarny lepiej złożyc go samemu
_________________
Witam nazywam się Marek jestem elektrykiem w razie pytać co do prądu i instalacji oraz wszystkim z tym związanych prosze pisać śmiało mam nadzieje że jakoś pomoge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z opinią że jeżeli chodzi o stacjonarny to lepiej złożyć samemu więc stawiałbym na laptop. Mój starszy brat brał komputer z tej strony http://leasinglaptopa.pl/Products%20List?filters=98035F4808ABEEB41B916D8F11001156F5E395D8 Naprawdę ciekawa oferta dla kogoś kto nie może od razu wypłacić całej kwoty na wymarzony komputer, serwis prowadzi oferty zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli planujemy zakupić taki komputer to najlepiej dołożyć parę groszy i zdecydować się na dobry model. Warto rzucić okiem na przykład na taki: https://www.komputronik.pl/product/409501/komputronik-infinity-hc-700-s004-.html. Na pewno świetnie sprawdzi się jako komputer do gier. Myślę, że posłuży Wam przez długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy