FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kontenery do wynajmowania - gdzie kupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 7:32 am    Temat postu: Kontenery do wynajmowania - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem

Chodzi o takie kontenery dla firmy zajmującej się wywożeniem złomu czy gruzu itp.
Tutaj http://www.agropom.pl/kontenery.html widziałam duży wybór takich rzeczy.
Chciałabym poznać opinie i rady osób, które miały z tym coś więcej do czynienia.
Będę wdzięczna za rady, co wybrać i na co najlepiej zwracać uwagę przy tego rodzaju zakupach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kontenery na odpady budowlane https://www.weldon.pl/kontenery/kontenery-budowlane/ to ciekawą ofertę ma firma Weldon. Od wielu lat korzystam z ich usług i zawsze są w stanie spełnić wszelkie moje oczekiwania. Dlatego śmiało mogę Ci ich polecić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodger98
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi Ci o takie pojemniki na odpady medyczne i inne, to mogę polecić firmę ze śląska, która zajmuje się ich transportem oraz utylizacją. Uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Firma ta pomaga również w doborze odpowiednich dla nas pojemników na różne odpady. Na ich stronie internetowej można znaleźć też przy okazji więcej informacji na temat odpowiedniego przechowywania różnego typu odpadów oraz na temat kodów odpadów medycznych. Myślę, że są to bardzo potrzebne i przydatne informacje. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 253

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

princepola napisał:
Jeśli chodzi o kontenery na odpady budowlane weldon.pl/kontenery/kontenery-budowlane/ to ciekawą ofertę ma firma Weldon. Od wielu lat korzystam z ich usług i zawsze są w stanie spełnić wszelkie moje oczekiwania. Dlatego śmiało mogę Ci ich polecić!



Fajne polecenia takich kontenerów morskich znajdziesz na tej stronie: https://www.bibliotek.pl/kontenery-morskie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy