FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
konto dla studenta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 4:01 pm    Temat postu: konto dla studenta Odpowiedz z cytatem

Witam! Szukam dobrego konta , które ma jak najmniej opłat dla studenta . Co mi radzicie ? Sprawdzałem konta studenckie i bardzo ciekawie wygląda oferta PKO banku konto za 0 zł co o nim sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kamil52
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Konto PKO jest całkiem niezłe z tego co słyszałem wielu znajomych go używa, aczkolwiek z własnego doświadczenia polecę ci konto mbankowe. Jest wszystko za darmo i żadnych problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekspert PKO BP
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej polecamy nasze PKO Konto dla Młodych. W wielkim skrócie: bezpłatne prowadzenie konta, krajowe przelewy, wszystkie bankomaty oraz karta - wystarczy 5 transakcji na dowolną kwotę. Do obsługi dostępna jest aplikacja mobilna IKO oraz intuicyjny serwis iPKO. Szczegóły dostępne na naszej stronie: www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla-mlodych/?portal=700.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 4:56 pm    Temat postu: Bank Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że teraz jesteś student i w ogóle, ale czasem po spełnieniu jakiegoś warunku, Twoje konto stanie się innym i będziesz musiał za nie płacić. Przekształci się na przykład z Eurokonto Intro na Aktywne i pojawią się opłaty. Radziłbym Ci przejrzeć ranking najlepszych kont osobistych 2017 i wtedy podjąć decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy