FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Korepetycje z hiszpańskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 1:09 pm    Temat postu: Korepetycje z hiszpańskiego Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego korepetytora który podszkoli dwie osoby z j. hiszpańskiego. Wrocław lub okolice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam nikogo, kto uczy prywatnie, ale razem ze znajomymi robiliśmy jeszcze przed pandemią kurs hiszpańskiego w szkole International House - Wrocław ul. Ofiar Oświęcimskich, stąd wiem, że oni też prowadzą nauczanie indywidualne Smile
Zgłoś się do nich https://www.ih.com.pl/wroclaw/hiszpanski/ i podpytaj co, jak i po ile Smile
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda mogę polecić korepetycje Lublin https://buki.org.pl/korepetycje/lublin/ więc nie do końca miasto, o które pytałaś, ale w dzisiejszych czasach to nie powinno to robić żadnej różnicy. Z doświadczenia wiem, że większość korepetytorów oferuje swoje usługi także online – a spora ich część, szczególnie w tych niepewnych czasach, totalnie przestawiła się na nauczanie zdalne. Dla nas, klientów, to olbrzymia zaleta – bo w jednym miejscu mamy dostęp do wielu korepetytorów i możemy sobie wybrać tego, który najbardziej nam odpowiada – a nie takiego, który akurat mieszka w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby się zapisać na profesjonalny kurs języka hiszpańskiego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/hiszpanski, że takie kursy na różnym poziomie zaawansowania organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Polecam w wolnej chwili zapoznać się więc z jej ofertą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 4:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpańskiego bardzo dobrze uczą tutaj: https://youenglish.school/nauka-kursy-jezyka-hiszpanskiego/ - od razu zaczynasz mówić, by przełamać bariery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy