FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kosmetyki naturalne
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 20

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:04 am    Temat postu: Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas używa kosmetyków zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak nie wszystkie nam odpowiadają i próbujemy znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. Nie jest to jednak proste, gdyż na rynku jest ich taka ilość, ze nie wiadomo co wybrać. Na rożnych forach internetowych czy sklepach można poczytać opinie osób, jednak każdy z nas ma inną skórą i co innego nam pasuje. Niektórzy lubią łagodne zapachy kwiatowe, inni natomiast mocne piżmowe. Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne https://indasto.com/pokaz-produkt/panele/9. Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości. Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem. Dlatego ja bardzo polecam Wam stosować naturalne kosmetyki pozyskiwane głównie z roślin jak np. kremy czy szampony. Nasz organizm zawsze bardzo dobrze na takie substancje reaguje i go nieświadomie niepodtruwany.

Ostatnio zmieniony przez kamilek12 dnia Pią Wrz 30, 2022 11:09 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mirabelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 61
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się,kosmetyki naturalne to nasza przyszłość,warto poświęcić trochę uwagi na to co kupujemy i z jakiego źródła.W sklepie https://magvita.pl/ dostaniemy rewelacyjny produkt przebadany dermatologicznie,bezpieczny i co ważniejsze skuteczny na wszelkiego rodzaju wypryski,trądzik czy blizny potrądzikowe.
Jest to maseczka magnezowa, w której skład wchodzi mleko magnezjowe oraz olejek z drzewa herbacianego.Działa punktowo,ale też możemy stosować ją na całą twarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja, ja też odkryłam to jakie kosmetyki naturalne są fajne i jak dobrze wpływają na cerę. Przede wszystkim nie mam podrażnień odkąd się na nie przerzuciłam. Kupuje też sporo hipoalergicznych, zwłaszcza tych do makijażu. Do oczu super paletkę mam od http://alilla.com/sklep/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuje kosmetyki naturalne, ale również używam tych klasycznych. Staram się kupować jak najbardziej naturalne produkty, ale mam ograniczony budżet. Teraz zastanawiam się nad kupnem kolagenu, bo tutaj https://kolagen.info/i58,opinie-o-kolagenie.html przeczytałam bardzo wiele pozytywnych opinii na jego temat i mam nadzieje, ze pomoże mi uzyskać lepszą jędrność skóry,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1446

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przerzuciłam się na kosmetyki naturalne jakiś rok temu i od tamtej pory stan mojej cery znacznie się polepszył. Kiedy skończy mi się jeden krem, to kupuję inny, żeby nie przyzwyczajać cery do tego jednego. Wiele fajnych produktów widziałam w kosmetykinaturalne24.pl . Zamawialiście już tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne! Moim zdaniem to największy hit kosmetyczny tego lata Smile Dzięki naturalnym olejkom i wyciągom z owoców, moje włosy oraz cera wyglądają znacznie lepiej. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebuję tych wszystkich silikonów. Najbardziej lubię kosmetyki z http://kosmetyki-naturalneonline.pl/ , bo najlepiej działają na moje ciało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję kosmetyki mineralne Annabelle Minerals, pod kątem składu i działania to są jedne z najlepszych z jakich korzystałam. Teraz testuję ich puder matujący i jak na razie sprawuje się bezbłędnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmamir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na kosmetykach. Panie w drogeriach zawsze mi pomagają w tych sprawach.
_________________
Nieprawdą jest, że ludzi zdrowi, silni, z natury nieułomni umierają z cierpień moralnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meg
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne to całkiem ciekawa rzecz. Jednak często w parze idzie cena.
_________________
Czasem mało się nad tym zastanawiamy, a to właśnie przeczucie jest naszym pierwszym przewodnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki to dla mnie zbawienie. Mam cerę alergiczną ze skłonnościami do powstawania trądziku, więc przykładam ogromną uwagę do składu preparatów, które nakładam na twarz. Ostatnio zaufałam marce Calluna Medica. Zresztą moje koleżanki także je chwalą za swój skład i naturalność, no i oczywiście skuteczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do cery wrazliwej, sklonnej do alergii i podraznien sprobuj sobie tej aptecznej serii cetaphil - naprawde niesamowite sa te kremy - na skorze potrafia zdzialac cuda, a wiem co mowie, bo sama mam stwierdzone azs i uzywajac ich czuje naprawde ulge.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 105

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od długiego czasu korzystam z kosmetyków marki tolpa - znajdziesz je tutaj https://tolpa.pl/. Bardzo dobry skład i wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości. Cenowo wypadają bardzo korzystnie, bardzo duży wybór i ciekawe promocje można czasami trafić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne, to najlepsze, co może być dla naszej skóry. Wpływają one na nią naprawdę świetnie. Teraz moim celem jest zakup dezodorantu magnezowego. Z tego, co opowiadały mi koleżanki, to jest on świetny! Można znaleźć go u tego producenta http://zechsal.pl/ A najważniejsze jest w nim to, że nie ma w składzie aluminium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawel06
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skarby Rosji to drogeria internetowa, która popiera naturalną pielęgnację, bez szkodliwych parabenów, silikonów i innych niebezpiecznych substancji. Wypróbuj kosmetyki naturalne bez konserwantów i przekonaj się jak pozytywnie odmieni się twoja skóra oraz włosy. Zaufaj kosmetykom od https://skarbyrosji.com.pl/pl/ produkowanych tylko z naturalnych składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świetnie sprawdzają się kosmetyki naturalne. Mimo tego że jestem po 30 mam bardzo problematyczną trądzikową cerę. Wiele produktów drogeryjnych mnie zapycha. Od jakiegoś czasu stosuje puder rozświetlający z eshopannabelle. Bardzo ładnie wygładza skórę , a zarazem dodaje jej świeżego blasku. Dodatkowo nie podkreśla niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy