FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kostka brukowa ułożenie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 2:51 pm    Temat postu: Kostka brukowa ułożenie Odpowiedz z cytatem

Hej Smile polecacie kogoś zajmującego się układanie kostki brukowej warszawa Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się układaniem kostki brukowej. W końcu zdecydowałem się na ofertę http://brukarstwo-rafex.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta działa szybko i dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Nie Mar 21, 2021 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednia firmą, która zajmuje się układaniem kostki brukowej. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.super-bruk.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie w Toruniu lub okolicach to polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sporo tańsze będzie ułożenie nawierzchni z takiego materiału jak kratki parkingowe. Dodatkowo taka nawierzchnia będzie czynna biologicznie więc w przeciwieństwie do kostki brukowej nie podpada pod nowy podatek od deszczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexi_90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lesznowoli w woj. mazowieckim ma siedzibę firma Jagra, która ostatnio kładła kostkę brukową na moim podjeździe. Serdecznie ich polecam - bardzo dokładnie ułożyli kostkę, a uwinęli się z tym naprawdę szybko. Sama kostka brukowa pochodzi od sprawdzonych, cenionych producentów, więc od razu widać, że chodnik został zrobiony solidnie i wytrzyma długie, długie lata. W razie czego, firma bez problemu dojedzie do dowolnego miejsca, w którym mieszka klient - świadczą usługi nie tylko na terenie woj. mazowieckiego, ale też daleko poza nim. Dla mnie to ogromny plus, bo są naprawdę porządnymi specjalistami i warto samemu się o tym przekonać! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o kostkę brukową, to mogę polecić firmę https://kostbet.pl/. Znajomi już skorzystali z ich oferty, dlatego mamy sprawdzone polecenie. Bardzo nam się spodobała, jakościowo super i ceny też dla ludzi. Sprawdź sobie ich ofertę na stronie internetowej. My teraz też będziemy kładli ich kostkę i pięknie się prezentuje. Jeśli tylko szukacie najlepszych rozwiązań, to ja jak najbardziej Wam polecam. Moim zdaniem kostka brukowa powinna być odpowiedniej jakości. Sprawdźcie sobie koniecznie. Myślę, że się zadowolicie ofertą. Warto wybierać profesjonalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w Mińsku Mazowieckim ułożeniem kompozycji z kostki brukowej zajęło się Centrum Brukarskie – Alwil i powiem wam, że super im to wyszło a wcale niełatwy wzór sobie wymyśliliśmy, bo mozaikowy. No ale to solidni spece, także nie mieli z tym problemu, zresztą sami zobaczcie jakie cuda układają https://www.alwil.com.pl/fotogaleria.html Prawda, ze super?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasia0054
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakąś dobrą firmę z Małopolski, która zajmuje się tego rodzaju pracami?
_________________
kuchnie kalwaria zebrzydowska


Ostatnio zmieniony przez Sasia0054 dnia Pon Maj 31, 2021 6:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostkę brukową można ułożyć samodzielnie. Fakt, że wymaga to sporo pracy, precyzji i cierpliwości, ale satysfakcja jest ogromna. Przed rozpoczęciem prac, warto zastanowić się jakie będzie przeznaczenie wybrukowanej powierzchni i na tej podstawie dobrać odpowiedni materiał. Kostka na podjazd powinna być trwała i solidna. My zdecydowaliśmy się na produkty marki Pebia z linii Decorativo https://www.pebia.pl/produkty/decorativo ze względu na ich wyjątkową estetykę i funkcjonalność. Podjazd pięknie się prezentuje, a kostka jest naprawdę trwała i solidna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie wygląda jak jest kostka położona, takie wykończenie jest i dodatkowa dekoracja posesji. My z mężem dopiero wybieramy, jest tych ofert naprawdę sporo. Najbardziej spodobał mi się chodnik łupany od jońca. Jest to beton barwiony w masie. Ważne jest to, że nawet po czasie kolor się nie wyciera i nie zmienia. Poza tym bardzo ładnie wygląda, miałam okazję widzieć na żywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie jestem na etapie wyboru odpowiedniej kostki brukowej na podjazd i ścieżkę wokół domu. Jak dotąd kontaktowałem się jedynie z firmą: www.budwegplus.pl. Zaproponowali mi kostkę brukową oraz galanterię betonową w bardzo atrakcyjnej cenie. Korzystaliście może z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamówski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 135

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Bruk https://www.super-bruk.pl/oferta/ układają bruk od podstaw, także myślę że rozwiązanie w takiej formie mogłoby Cię zainteresować. Także i oni odpowiadali za wyłożenie bruku w naszym ogrodzie i faktycznie wyszlo im to znakomicie. Caly podjazd prezentuje sie bardzo elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli podjazd przed domem ma prezentowac sie niezle, nie zapadac sie oraz sluzyc przez wiele lat to najrozsadniej powierzyc ukladanie kostki brukowej do grupy sprawdzonych specjalistow. I tak oto, w moim imieniu zajeli sie tym https://www.bruk-trans.com/prace-brukarskie w sposob absolutnie fachowy. Sa w stanie realizowac wszelkie zadania przy uzyciu sprzetu budowlanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście kostki brukowej nie ułożyli, to i tak trzeba szczeliny pomiędzy nimi uzupełnić. Polecam do tego celu użyć fugi żywicznej, która jest o wiele lepsza od piasku. Dobrej jakości fuga w atrakcyjnej cenie, jest dostępna w tym sklepie https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/fugi-do-kostki-brukowej-i-plyt/. Dużym plusem tego materiału jest to, że się nie wypłukuje oraz chroni przed mrówkami, co jest częstym problemem przy kostce brukowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3383

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 9:08 am    Temat postu: mycie kostki Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim bardzo ważne jest również Mycie kostki brukowej cena . Warto jednak zdecydować się na firmę Brud Tech, usługi wykonują na najwyższym poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy