FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyt na mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
najemca007
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 51

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kredyt mieszkaniowy wziąłem niestety we frankach i do dzisiaj bujam się z jego zapłatą, a końca nie widać. Przewalutowanie kredytu hipotecznego mbank niestety nie sprzyja. Poddałem się i szukam pomocy prawnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 3:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję wziąć kredyt na mieszkanie pod zastaw domu rodziców. Zastanawiam się tylko jak znaleźć numer księgi wieczystej po adresie za darmo ? Czy jest w ogóle taka możliwość? Nie znam się na prawnych przepisach i zależałoby mi na jakimś doradztwie. Może Wy znacie kogoś, kto mógłby mi pomóc w tej sprawie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wzięciem kredytu na mieszkanie, warto rozejrzeć się po dostępnych ofertach na rynku, często taki kredyt jest wiążący na pół życia. Najlepiej skonsultować się z doradcą kredytowym https://financialmatter.com.pl/kredyt-hipoteczny/ który nas poprowadzi przez cały proces. Pomoc eksperta pozwali na znalezienie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sbloneannna1981
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu zatrudnić doświadczonego doradcę, który ma wiedzę oraz zaproponuje możliwie najlepsze rozwiązanie. Ważne, aby dobrze oszacować wielkość kredytu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz właśnie mam zamiar kupić mieszkanie na kredyt, na osiedlu Poematu w dzielnicy Wawer, będę miała bliżej do pracy i ogólnie dzielnica jest też bardzo fajna. Wszystkie potrzebne instytucje są tu na miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy