FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kredyt online
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Swqah276
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 3:52 pm    Temat postu: kredyt online Odpowiedz z cytatem

Ja słysząłam od znajomych o AASA- Bardzo szybko ta firma się stała się popularna wsród moich znajomych, którzy potrzebowali szybko pieniążków na nagłe wydatki, a ta firma własnie proponuje szybka pożyczka Nawet gdy nie udawało im sie dotrzymać termin spłaty, to bo bezproblemowo odraczali spłate. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam zaufania do takich ofert internetowych, zdecydowanie nie wzbudzają mojego zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Wszystko jest dla ludzi a pożyczki jak się spłaca nie przynoszą kłopotów, nawet w firmach pożyczkowych ale tych sprawdzonych i ocenianych wysoko przez klientów jak np. https://monebay.pl/ gdzie każdy znajdzie produkt dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek95
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma żadnego znaczenia, czy decydujemy się na kredyt online, czy też nie. Najważniejsze to zdecydować się na to, co jesteśmy wstanie spłacić. Można powiedzieć, że jest to priorytet. Być może część z Was mówi sobie teraz, że porównanie dużej ilości ofert nie jest możliwe, ale to nie ma nic wspólnego z prawdą. Spójrzcie na porównywarkę kredytów gotówkowych http://www.katalogkredytow.pl/kredyt-gotowkowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 11:03 am    Temat postu: Szybkie pieniądze Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio słyszałam od znajomych o https://www.ratalska.pl Myślę że to idealna opcja dla kobiet które szybko potrzebuja pieniędzy na swoje wydatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystaliście może z pożyczek extraportfel https://www.extraportfel.pl/ ? Według mnie mają fajne warunki bo i decyzja napływa szybko. Nie trzeba długo czekać i nie ma również problemu ze spłatą darmowej pożyczki na 2000 zł. Ja jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt online? Lepiej się w to nie bawić, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jak zawierać jakiekolwiek umowy to tylko w cztery oczy i tylko na papierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wortal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z powyższą opinią. Kredyt to zbyt poważna sprawa i lepiej iść od razu do banku, gdzie można będzie się wszystkiego dokładnie dowiedzieć.
_________________
agregat tynkarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słyszałem o tej firmie... Za to zauważyłem, że coraz większą popularność zyskują pożyczki prywatne. Nie brak portali internetowych, któe pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Zalicza się do nich chociażby CONCASH, o którym napisano na http://dziecka.pl/szybkie-i-tanie-pozyczki-bez-bik-i-krd-przez-internet/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy są, aż tak popularni, ale z pewnością są tańsze firmy pożyczkowe.

Za to zauważyłem, że coraz większą popularność zyskują pożyczki prywatne.

W jaki sposób to zauważyłeś? Jakieś statystyki prowadzisz?

Ponadto pożyczka bez sprawdzania w KRD czy BIK nie może być tania, ze względu na zbyt duże ryzyko. I nie ważne czy pożyczasz w firmie pożyczkowej czy prywatnie, na portalach z pożyczkami społecznościowymi.
_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnnaLis
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 23
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie znam Sad
_________________
Zobacz na Next-Jobs Praca w Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat fajne warunki pożyczek ma extraportfel https://www.extraportfel.pl/ - decyzja napływa szybko. Nie trzeba długo czekać i nie ma również problemu ze spłatą darmowej pożyczki na 2000 zł. Ja jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze znalazłam temat gdzie opisują chwilówki online za darmo na 24pozyczka.pl ale nie wiem jak to dokładnie działa. Musisz poczytać, porównać i dopiero się na coś decydować żeby potem nie żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą alternatywą dla kredytów w banku są również chwilówki. Ich udzielaniem zajmuje się między innymi firma Getbucks. Na swoim blogu poruszyła ostatnio ciekawy temat chwilówek, których spłaty rozkładane są w czasie. Otóż, jak można przeczytać na https://pl.getbucks.com/blog/jak-dzialaja-chwilowki-na-raty/ nie powinno się tego robić, gdyż tego typu pożyczka staje się wtedy zupełnie nieopłacalna! Zrobiłem szybką kalkulację i rzeczywiście -.-'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównajcie sobie zawsze parę ofertę te które ktoś wam poleci, a także te, które sami znajdziecie w internecie np. Nie ma co brać pierwszego lepszego kredytu. Również warto czytać opinie o konkretnej firmie. Ja tak wybrałem opcje kredytu w https://kredyt123.pl/ i rzeczywiście wszystko poszła szybko i na niski procent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy