FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno domu a przynleznosc do mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszPiotr
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 6:55 pm    Temat postu: Kupno domu a przynleznosc do mieszkania Odpowiedz z cytatem

Witam postaram się opisac sytuacje w której się znajduje i co bym chciał z tym zrobic , kazda pomoc mile widziana .

Mieszkam z ojcem na niewykupionym mieszkaniu na ktorym wykup bedzie mozliwy za 5 lat . Tata jest wlascicielem, a ja jestem tylko zameldowany.
Sytuacja jest taka iz ja zakupilem dom i biore z soba tate, ale zarazem niechce stracic tego mieszkania, aby je w przyszlosci wykupic.

A wiec pytanie jest takie , czy jezeli taty zabraknie czy mieszkanie przepada czy jednak bedzie mi sie nalezalo?

Czy jest jakas opcja wynjecia takiego mieszkania ?

Czy na ten czas moge zameldowac kogos w tym mieszkaniu, aby je oplacal do czasu, az bedzie mozna je wykupic?

Ja osobiscie widze to tak, ze melduje tymczasowo na nim znajoma ktora oplaca mieszkanie . W tym czasie tata robi mnie wspolwlascicielem, no i jak bedzie to juz mozliwe ja albo tata takie mieszkanie wykupimy na wlasnosc . przypominam ze bede juz wlascicielem domu i niewiem jak to z prawem sie gryzie

Pozdrawiam Tomasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy