FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno domu w Hiszpanii
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
susz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 7:27 pm    Temat postu: Kupno domu w Hiszpanii Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad kupnem domu w Hiszpanii. Słyszałam, że IberiaHome ma zawsze aktualne ogłoszenia i z tego co wiem są najlepsi. Czy wiecie może o nich coś więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
catalana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Hiszpania

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 10:23 am    Temat postu: Dom w Hiszpanii Odpowiedz z cytatem

Witam! Jeśli masz ochotę zainwestować w dom lub mieszkanie w Hiszpanii to zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy: INVESTBARCELONA
Oferujemy wyszukiwanie nieruchomości na życzenie Inwestora w samej Barcelonie i na Costa Brava. Obecnie ceny mieszkań bardzo spadły w związku z głębokim kryzysem jaki panuje w Hiszpanii. Ekonomiści przewidują rychły wzrost gospodarczy w tym kraju, ale jak dotąd ceny mieszkań nie odnotowały żadnych zmian, wręcz przeciwnie. Mieszkania na sprzedaż stale tanieją przy jednoczesnym wzroście najmu, który stal się najbardziej popularny wśród Hiszpanów. Najwięcej transakcji kupna- sprzedaży odbywa się przy udziale zagranicznych inwestorów pochodzących z takich krajów jak: Wielka Brytania, Francja, Rosja i Chiny. Pojdź więc w ich ślady i zainwestuj w nieruchomość w Hiszpanii.
kontakt: www.investbarcelona.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
catalana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Hiszpania

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 10:49 am    Temat postu: Dom w Hiszpanii Odpowiedz z cytatem

Witam! Jeśli masz ochotę zainwestować w dom lub mieszkanie w Hiszpanii to zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy: INVESTBARCELONA
Oferujemy wyszukiwanie nieruchomości na życzenie Inwestora w samej Barcelonie i na Costa Brava. Obecnie ceny mieszkań bardzo spadły w związku z głębokim kryzysem jaki panuje w Hiszpanii. Ekonomiści przewidują rychły wzrost gospodarczy w tym kraju, ale jak dotąd ceny mieszkań nie odnotowały żadnych zmian, wręcz przeciwnie. Mieszkania na sprzedaż stale tanieją przy jednoczesnym wzroście najmu, który stal się najbardziej popularny wśród Hiszpanów. Najwięcej transakcji kupna- sprzedaży odbywa się przy udziale zagranicznych inwestorów pochodzących z takich krajów jak: Wielka Brytania, Francja, Rosja i Chiny. Pojdź więc w ich ślady i zainwestuj w nieruchomość w Hiszpanii.
kontakt: www.investbarcelona.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Winnpo2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile masz do wydania ? Bo od tego wszystko zależy. Powiedź też czego szukasz ?
_________________
[url=strefaklimatu.eu/klimatyzacja/]Strefaklimatu - klimatyzacja łódź[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego czy chcesz kupić dom po to aby mieć miejsce wypadowe na wakacje czy jako inwestycję? Bo jako inwestycję to nie sądzę, żeby było to aż tak bardzo opłacalne. Zdecydowanie lepiej jest się zastanowić nad funduszem inwestycyjnym obligacji korporacyjnych - zapewni Ci to stały, bezpieczny zysk, przy czym nie musisz się znać w kwestii papierów wartościowych, ponieważ specjaliści robią wszystko za Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie takie kupno to może być zdecydowanie ryzykowne rozwiązanie. Ja bym się w takie coś nie bawił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno z moich marzeń, niestety nie na moją kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie na Twoją kieszeń? Powiem Ci, że niektóre domy i mieszkania w Hiszpanii są tańsze niż u nas. Jeśli znalazłbyś tam pracę, to spokojnie możesz tam kupić dom i się utrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

finko napisał:
Czemu nie na Twoją kieszeń? Powiem Ci, że niektóre domy i mieszkania w Hiszpanii są tańsze niż u nas. Jeśli znalazłbyś tam pracę, to spokojnie możesz tam kupić dom i się utrzymać.


No tak, ale to działanie dobre dla ludzi młodych, bez rodziny, bez zobowiązań. U mnie już niestety za późno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na zmiany nigdy nie jest za późno. Trzeba mieć odpowiednie podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam tutaj - http://www.jartom.com/nieruchomosci/index.php?szukaj=1&lang_id=15&rodzaj_tr=0&rodzaj_n=hale&rodzaj_h=&rodzaj_t=w&od=&do=&woj=0&numer=3117A&sse=0&x=50&y=12 Potencjał inwestycji jest bardzo duży, ale jednak wszystko wymaga kapitału, no i taka inwestycja jest długoterminowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
best-home
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 2:15 pm    Temat postu: Kupno nieruchomości w Hiszpanii Odpowiedz z cytatem

Spełnij swoje marzenia razem z BEST-HOME i stań się właścicielem pięknej nieruchomości w słonecznej Hiszpanii. Domy i mieszkania w Hiszpanii na każdą kieszeń.
Pomożemy w wyborze nieruchomości indywidualnie do Twoich potrzeb.
Bez żadnych prowizji. Bezpłatnie odbierzemy Ciebie i Twoją rodzinę z lotniska w Alicante lub w Murcji. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami naszego biura nieruchomości:
www.best-home.es a także do śledzenia naszego bloga: http://www.best-home.es/blog.html
_________________
www.best-home.es
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majjkaa59
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałem dom we Włoszech i jakoś źle odprowadziłem podatki, sam nie wiem ale dopiero po wizycie w Księgowość Kraków wszystko się wyjaśniło, dzięki nim zapłaciłem tylko małą karę finansową, warto przed kupnem zatrudnić jakieś biuro rachunkowe lub doradcę finansowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wpcontent
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hiszpanii jest głęboki kryzys, kupno domu jest bardzo nieopłacalne, co innego, jeżeli ktoś nie ma co robić z kasą i chce sobie kupić domek na lato.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z tą opinią, bo właśnie teraz jest dzięki temu taniej i w przyszłości będzie można na takim zakupie jeszcze bardziej zarobić. Jeśli chodzi o to gdzie – to polecam http://greg-nieruchomosci.pl cieszą się dobrymi opiniami w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy