FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lakierowanie pergoli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 928

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 1:30 pm    Temat postu: Lakierowanie pergoli Odpowiedz z cytatem

Witam, mam w planach polakierowanie pergoli. Mam z nią spory problem po ciągle jest wilgotna i widać pleśń. Może znacie jakiś dobry lakier zewnętrzny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
EkspertBondex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 9:47 am    Temat postu: Lakierowanie pergoli Odpowiedz z cytatem

Pergole zewnętrzne rzeczywiście są bardzo narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne, w tym działanie wody, deszcze, itp. Dlatego polecam produkt marki Bondex – Extreme Wood Care. Jest to specjalistyczna lakierobejca przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania drewnianych elementów wyeksponowanych na zewnątrz. Do Pańskiej pergoli będzie wyborem doskonałym, ponieważ ta lakierobejca odznacza się wysoką ochroną przed wilgocią, pleśnią i grzybami. Ma też bardzo wygodną konsystencję, co ułatwia malowanie trudnych form, jakimi często są pergole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medrek32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też korzystałem z farb do drewna firmy Bondex, jak na razie po dwóch latach jestem mega zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiaczka85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o co w tym lakierowaniu w ogóle chodzi? Bo ja kompletnie nie w temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że do takich rzeczy jak lakierowanie potrzebne jest przede wszystkim posiadanie dobrego sprzetu i tutaj mogę Was odesłać do sklepu https://www.ekemichal.pl/produkty/pistolety-lakiernicze-iwata,2,14650 znajdziecie tutaj nie tylko pistolety lakiernicze, ale takźże inne niezbędne akcesoria. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jasike332aa
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2022
Posty: 54

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skateboarding enables construct muscle reminiscence. As a skater rides the board, they should use the same muscle corporations if you want to rotate the board, stop, and go to buy skateboard trucks. This strengthens the muscle businesses and allows the skater to consider how to do the trick.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
marcia88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Cze 2022
Posty: 92

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że poruszasz ten temat. Życie różnie się układa, sama o tym wiem. Powiem Ci, że Internet jest skarbnicą wiadomości Wink ja np. ostatnio szukałam do którego tygodnia można usunąć ciążę w Niemczech. Znalazłam mnóstwo ważnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że internet jest skarbnicą wiedzy. Sama ostatnio zaciekawiłam się tematem pergoli, bo na https://velvox.pl/ przeczytałam o jej rodzajach i fakt, że można zamontować też zadaszenie jest interesujący. Muszę pogadać z mężem na ten temat, ale myślę, że po okresie zimowym przystąpimy do jej montażu, bo jest tania. Nie wiem natomiast jaki rodzaj zadaszenia będzie najlepszy, co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz sobie coś z Vidaronu, oni mają super lakiery, bejce - na pewno znajdziesz i idealny kolor i idealną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Ja meble ogrodowe w tamtym roku malowałem lakierobejcą dekoracyjno-ochroną - super wyglądają i mimo ciągłe stania na dworze nic się z nimi złego nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawieź pergolę do lakierni proszkowej i będzie wyglądać jak nowa. Stelco w Krakowie proponuję bo oni zajmują się tego typu zleceniami https://stelco.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy