FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Leasing się opłaca?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
celo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 12:18 pm    Temat postu: Leasing się opłaca? Odpowiedz z cytatem

Jaki leasing samochodowy polecacie i na jakie szczegóły podczas zawierania umowy warto zwracać uwagę? Na razie sobie przeliczam wszystko na leasing samochodu kalkulator ale coś możecie doradzić ogólnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
geovanni.rutherford
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca się moim zdaniem, nie odczujesz tak bardzo tej utraty pieniędzy, tylko stopniowo mniejszymi sumami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jasne, ze sie oplaca Smile sam korzystalem Smile wydaje mi sie, ze to swietny pomysl, gdybys byl zainteresowany to polecam skorzytac https://www.autadlabiznesu.pl/ swietny broker, swiadcza wysokiej jakosci uslugi, obsluguja cala Polske, a formalnosci mozesz zalatwoc zdalnie, mysle ze fajna, wygodna opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wile osób w ogóle nie wie czym jest leasing. Warto więc w pierwszej kolejności zerknąć sobie tutaj https://leasingpolski.pl/leasing-co-to-jest i poczyta na ten temat. Taka opcja sprawdza się w przypadku wielu firm, ale nie tylko. Również osoby indywidualne korzystają z leasingu. Jest wiele różnych propozycji. Warto wiec skontaktować się z firmą leasingową i wszystko dokładnie omówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie tak, według mnie leasing to dobra sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz firmę i nie masz wystarczających środków na zakup aut za gotówkę to jak najbardziej warto je wziąć w leasing. Albo zakupić samochody używane. Zastanawialiście się nad tym? salon toyota zabrze http://www.pewnyautomobil.pl/ ma w ofercie takie używane samochody, w bardzo dobrym stanie, ściśle kontrolowane pod względem stanu technicznego, wyglądu, stanu lakieru. Są to też auta poleasingowe właśnie. A wiadomo taki samochód na każdym etapie był sprawdzany, każda naprawa zapisywana. O takim samochodzie możesz się wszystkiego dowiedzieć. i jeszcze na auta można dostać gwarancję, nawet na 24 miesiące. Auta są jak nowe a z ceną jak używane. Godne uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hayes.kale
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leasing napewno jest interesujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sister11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to korzystna opcja dla przedsiębiorców, koszty rozkładają się na pewne okresy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze się składa, że dzielcie się doświadczeniami w tym temacie. Ja mam wrażenie, że ciągle zbyt mało osób decyduje się na leasing, a jest to naprawdę opłacalna forma i jedna z najtańszych form finansowania dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli ciągle macie wątpliwości to polecam Wam też zerknąć na ten wpis: https://www.scmultirent.pl/blog/wpis/Leasing-najwygodniejszym-pomyslem-na-samochod-w-firmie dowiecie się z niego wielu przydatnych informacji w tym właśnie temacie. Ja obecnie spłacam leasing na swój samochód firmowy i uważam, że była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem prowadząc biznes. Przy prowadzeniu biznesu wybór leasingu gwarantuje to że nie zamrażamy sporej sumy na długi okres w związku z zakupem dóbr trwałych, takich jak samochód, a jedynie płacimy ratę leasingową, możemy lepiej zarządzać kapitałem obrotowym, przeznaczając go na działania wspierające rozwój przedsiębiorstwa. Myślę, że te zalety powinny Was przekonać do tego rozwiązania, a jeśli nie to mam nadzieję, że chociaż je rozważycie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leasing, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://bmwdirect.pl/ . Jest tam tam namiar na stronę, gdzie można wybrać odpowiednie auto i ofertę leasingu. Wybór jest naprawdę konkretny. Myślę, że przede wszystkim należy postawić na sprawdzone rozwiązania i wszystko sobie dokładnie przekalkulować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3734

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś z Was decydował się na leasing to myślę, że warto skorzystać wówczas z porównywarki leasingowej. Ja korzystałem z https://dlaleasingu.pl/porownywarka-leasingowa/ i za jej sprawą udało mi się znaleźć naprawdę świetną ofertę . Polecam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
josue87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem leasing jest dobrą opcją, ale wcześniej sobie policz miej-więcej ile km będziesz robić rocznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście to czy warto wziąć samochód w leasing jest zależne od wielu czynników. Przede wszystkim powinniśmy sobie dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw względem naszej sytuacji. Ja coraz poważniej zastanawiam się nad skorzystaniem z finansowania leasingiem. Grupa mBank świadczy usługi w tej dziedzinie - https://mleasing.pl/ Tak się składa, że posiadam u nich konto bankowe i zastanawiam się czy to nie jest dobra opcja żeby skorzystać właśnie z ich oferty. Każda podpowiedź w tym temacie będzie dla mnie niesamowicie cenna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz dobrej wypozyczalni samochodów, która ma atrakcyjne ceny?
Jesli, do zobaczenia oferty firmy https://wynajem-ducato.pl/
Mają bardzo szeroką ofertę smaochodów, które możesz wynająć na długi, średni lub krótki termin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garru
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach to się opłaca mieć własne gospodarstwo rolne Razz
_________________
kdrm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy