FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
lekki gips na kostkę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 141

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 1:31 pm    Temat postu: lekki gips na kostkę Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Mam dobry uraz związany z tkanką chrząstną kostki i potrzebuje jakiegoś przyzwoitego usztywnienia. Znacie jakiś lekki gips który mógłbym założyć? Widziałem w internecie takie http://ortocast.com.pl/, co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 5:26 am    Temat postu: Re: lekki gips na kostkę Odpowiedz z cytatem

roslinka123 napisał:
Dzień dobry! Mam dobry uraz związany z tkanką chrząstną kostki i potrzebuje jakiegoś przyzwoitego usztywnienia. Znacie jakiś lekki gips który mógłbym założyć? Widziałem w internecie takie http://ortocast.com.pl/, co o nich sądzicie?


Jak jakaż poważniejsza kontuzja to najpierw zanim udasz sie do lekarza to warto zrobić całą diagnostykę, ja zaczełam od
fmclodz.pl/diagnostyka/obrazowa/rezonans// W fmc łódz zrobisz to bardzo szybko, mają dogodne i elastyczne terminy. A i cenowo nie jest drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroki raczej powinny być takie->lekarz, badania, diagnoza, leczenie Wink I trzymaj się ściśle zaleceń lekarskich, a z pewnością szybciej wrócisz do zdrowia. Zrost kości też możesz przyspieszyć dzięki terapii ultradźwiękowej. Można dedykowane urządzenie wynająć chociażby tutaj https://leczymyzlamania.pl/ i codziennie przez 20minut w domu stosować. W ciągu kilku tygodni efekt będzie widoczny, gojenie będzie szybsze i będziesz mogła na powrót cieszyć się aktywnością szybciej aniżeli się spodziewasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystiano
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 38

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten uraz stwierdził lekarz, czy sam na to wpadłeś? Najpierw myślę, że powinno się wykonać rezonans magnetyczny stopy a później szukać metod leczenia i rehabilitacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji warto kupić sobie także profesjonalny but na gips. Widziałam takie buty w ofercie sklepu online MegaMedic: https://megamedic.pl/pl/p/But-na-gips-Armoline-OP-190/1838 . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicolas.stephan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że taki gips można samemu założyć na staw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej przy takich urazach lekarze wsadzają nogę do gipsu i jest spokój. Kontuzje jednak jak się przekonałam są różne i czasem trzeba więcej zrobić aby dojść do pełni zdrowia. Myśleliście o jakiejś rehabilitacji? W sumie to już lekarz, fizjoterapeuta powinien wam to zlecić. Może przydadzą się wam tu sprzęty, akcesoria rehabilitacyjne od https://esklep.brandvital.eu/ Znajdziecie tu ortezy, stabilizatory stawów, także balkoniki, kule ortopedyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vwehner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2020
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co wybrałaś w końcu i jak Twoja kostka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1652

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Nie Lip 24, 2022 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza opinią lekarza przyda się też opinia fizjoterapeuty. Nie wierzyłem puki sam się nie przekonałem - lekarz mówił, że konieczna będzie poważna operacja, a puki czekam kazał sobie poszukać fizjoterapeuty. Po trzech wizytach ten mi powiedział, żebym spróbował wkładki, nim udam się na operację. Polecił mi sklep OrtoPes http://www.ortopes.pl/ gdzie przygotowali wkładki specjalnie na moje potrzeby. Od roku nie odczuwam bólu i problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 106

PostWysłany: Pią Mar 18, 2022 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie problem z piętą, od kilku dni bardzo boli i sam nie wiem co zrobię. Znajomy polecił mi klinikę, na tej stronie znalazłem informacje jakie to może być schorzenia u mnie i na pewno bez odpowiedniej diagnostyki się nie obejdzie. W końcu dobra i sprawna diagnoza to duże szanse na szybki powrót do zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy