FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Logopeda - Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 2:21 pm    Temat postu: Logopeda - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Warszawie prowadzą terapie logopedyczne dla dzieci? Znajcie jakichś dobrych logopedów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maciejj862
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 115

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw warto zrobić odpowiednie badania, aby terapia była jak najbardziej skuteczna. W W-wie postawią ją m.in. tutaj diagnoza logopedyczna mokotów. Prowadzą też skuteczne, indywidualne terapie dla dzieci z wadami wymowy - powinni pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kilka miesięcy też chodziłam z córką na zajęcia do logopedy. Z polecenia znajomej trafiłyśmy do środka logos dtr na Targówku ( a dokładnie na osiedlu Zielone Zacisze ). Polecam z całego serca to miejsce, wykwalifikowani specjaliści, przyjazna atmosfera i przede wszystkim bardzo skuteczne leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co faktycznie może być u Was problemem. Jak dla mnie, w pierwszej kolejności warto byłoby zadbać o odpowiednie podejście do kwestii psychologicznych. W artykule https://holsamed.pl/twoje-dziecko-ma-3-lata-i-jeszcze-nie-mowi-oto-mozliwe-przyczyny/ dowiecie się więcej na temat tego, dlaczego dzieci zaczynają później mówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn chodzi do logopedy ze względu na wadę wymowy i powiem wam, że zajęcia na edusensus logopedia pro pakiet gold https://swiatprogramow.pl/logopedia-pro-pakiet-platinum-2021.html bardzo mu pomagają. Już po paru sesjach widzę zmianę w jego mówieniu, co mnie bardzo cieszy, ponieważ wiem, że pieniądze nie są wyrzucane w błoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas syn miał spore problemy związane z mową i czytaniem, mówieniem, regularnie korzystaliśmy z pomocy logopedy. Logopeda z https://fizjo-clinica.pl/uslugi/logopedia/. Bardzo dobry specjalista, doświadczony, mający bardzo dużą wiedzę, również posiadający odpowiednie podejście do potrzeb dzieci. Efekty są i są trwałe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy